Соляна лампа: користь і зовнішній вигляд

Вважається що колір плафона (сольовий оболонки) несе певний вплив:

  • жовті відтінки сприяють стимуляції роботи печінки і жовчного міхура;
  • білі допомагають загальному очищенню організму;
  • помаранчевий колір зазвичай застосовується при лікуванні нервових захворювань і стресів;
  • червоний покращує кровообіг, підсилює біоенергетику і т. д.

Сольова лампа: поради щодо вибору та експлуатації

Якщо у вас виникло бажання купити соляну лампу, то перш за все, варто визначитися з її вагою. Для кімнат площею 10-12 м² наш магазин медтехніки пропонує вироби вагою 3 кг. Для приміщення з більшою квадратурою потрібно прилад більш масивні. Форма і колір вибираються відповідно до особистих переваг покупця. Найважливішим критерієм є якість поверхні плафона. Наявність будь-яких тріщин на ньому є неприпустимим. Необхідно ретельно перевірити якість електричної гарнітури. Шнур повинен бути досить довгим, щоб не обмежувати радіус використання сольової лампи.

соляні лампи

 

Прилад можна застосовувати можна у всіх кімнатах, за винятком приміщень підвищеної вологості (ванної, кухні). Не варто розташовувати його занадто близько від зволожувача повітря. Лампи розжарювання не повинні перевищувати зазначеної виробником вироби потужності. Енергозберігаючі лампочки не застосовуються, тому що не здатні забезпечити належного нагрівання плафона.

Тривалість роботи пристрою визначається метою його використання. У періоди епідемій, а також для профілактики інфекцій і алергій соляні лампи експлуатуються постійно. Якщо мова йде про дихальній системі, буде цілком достатньо включати їх на кілька годин на добу. При наявності таких захворювань, як астма або бронхіт, звикання організму має відбуватися поступово. Краще почати з двадцятихвилинних сеансів з подальшим збільшенням їх тривалості.

Де купити соляну лампу?

Придбання будь-якої продукції, експлуатація якої впливає на організм людини, справа дуже відповідальна. До вибору місця покупки слід підходити з максимальною ретельністю. Якщо у Вас з'явилося бажання придбати сольову лампу додому, Ви завжди можете зробити це в медмагазині Ortop - однієї з провідних інтернет-майданчиків з продажу медичної техніки та ортопедичної продукції. Клієнтам пропонується широкий вибір всіляких товарів для здоров'я, краси і гігієни. У числі іншої продукції широко представлені і різні сольові лампи. Консультантами сайту є висококваліфіковані лікарі та фізіотерапевти, завжди готові допомогти порадою по цікавить Вас. Всіх відвідувачів інтернет-медмагазина очікують доступні ціни та зручний сервіс.