Компресорні інгалятори, небулайзери для дітей і дорослих

Компресорні інгалятори та небулайзери - апарати, які перетворюють ліки в аерозоль. Цей диво-апарат був винайдений ще в 1864 році і з тих пір успішно використовується в лікуванні інфекційних, простудних і хронічних захворювань дихальної системи (в тому числі ГРЗ, бронхіту, тонзиліту, синуситу, запалення, кашлю).

Компресорні небулайзери: у чому їх переваги, особливості та відмінності від інгаляторів?

Інгалятор - застаріла і менш ефективна у використанні варіація небулайзера. Він працює за рахунок дії лікарського пара. Але інгалятор хоч і прогріває дихальні шляхи, але робить це набагато повільніше і менш глибоко, ніж його компресорний брат. У лікуванні гострого запалення легенів звичайний інгалятор вже не помічник.

Втім, не всі компресорні небулайзери, які ви можете купити за доступною ціною у нас, однаково дієві в лікуванні хвороб дихальних шляхів. Меш-небулайзери і ультразвукові моделі забезпечують глибоке проникнення лікувального аерозолю і дають можливість подавати фракції в декількох режимах. Але вони коштують у кілька разів дорожче компресорних інгаляторів (небулайзерів) Omron, однією з найбільш популярних торгових марок-виробників інгаляторів.

У них є недоліки: компресорні варіанти досить гучні в роботі. Але аргументів "за" у них все одно більше:

Ціна одного з кращих компресорних небулайзерів від «Омрон» в кілька разів менша за вартість посереднього ультразвукового або мембранного аналога. Навіщо платити більше, якщо глибина впливу аерозолю не надто відрізняється у всіх трьох видів інгаляторів?

Компресорні інгалятори працюють з широким переліком лікарських засобів. Деякі моделі з них - взагалі не мають обмежень по використовуванню в терапії препаратів.

Компресорні інгалятори, купити які можна за вигідною ціною у нас, не змінюють властивостей препаратів, які вони перетворюють в аерозоль. Чим не можуть похвалитися їх мембранні і ультразвукові аналоги.

Вони на 100% безпечні для людей будь-якого віку. Наприклад, у нас ви можете навіть окремо придбати компресорний небулайзер, або підібрати такий, що буде забезпечувати потрібну глибину впливу. Купівля такого інгалятора - завжди разова інвестиція в здоров'я сім'ї. Він служить довго, а коштує не так багато.

Компресорні небулайзери: комплектація

У комплект медичного пристрою входить наступний набір насадок:

  • маска (дитяча маска в деяких моделях);
  • насадка для ротової і носової порожнини;
  • апарат.

Інгалятор, небулайзер компресорний функціонує найчастіше від мережі, однак існують моделі портативного типу на батарейках. Характеризується наявністю великих розмірів і підвищеним шумом в роботі, в порівнянні з ультразвуковими і мембранними аналогами.

Інгалятор компресорний: принцип роботи, що лікує

компресорний інгаляторФункціонує апарат за простим принципом: компресор розріджує повітряні потоки, які розділяють рідку лікарську рідину до стану аерозолю. Основною перевагою інгалятора компресорного типу можна вважати велику область доступних до деформування препаратів, включаючи лужні розчини і мінеральні води.

Повсюдне використання і поширення аерозольного небулайзера пояснюється можливістю лікування як дорослих, так і дітей. За допомогою пристрою можна проводити профілактику або виліковувати такі захворювання:

  • сезонні гострі респіраторні хвороби;
  • муковісцидоз;
  • обструктивну хворобу легенів;
  • бронхіальну астму;
  • ларингіт.

Широкий асортимент: вибираємо інгалятор небулайзер компресорний

Перш ніж здійснити вибір і купити інгалятор, варто взяти до уваги безліч нюансів: які захворювання найчастіше зустрічаються в родині, хто буде користуватися приладом, необхідно буде часто транспортувати пристрій, чи є необхідність в портативній моделі підвищеної компактності?

Якщо це буде виключно дитячий медичний прилад, то кращими будуть моделі, виконані у формі іграшки. Лікування, піднесені в формі гри, анітрохи не налякає малюка, навіть невеликим шумом від пристрою під час роботи.

При виборі пристрою необхідно визначити тип захворювання, тому як інгалятори компресорні спеціалізуються на ефективній боротьбі з хронічними і гострими захворюваннями нижніх і верхніх дихальних шляхів.

Де і за якою ціною можна купити компресорний інгалятор (небулайзер)?

Ви можете добре заощадити і придбати оригінальну продукцію від відомих брендів у перевіреного дилера - магазину медтехніки Ortop. У нашому асортименті зібраний найпопулярніший в нашій країні модельний ряд, в якому представлені передові пристрої з відмінним поєднанням якість-ціна. Завдяки прямій співпраці у нас можна придбати продукцію бренду Little Doctor, Gamma, Omron, AND, Microlife за цінами, рекомендованими виробниками. Також у нас Ви отримаєте кваліфіковану і коректну консультацію співробітників медмагазина.