Білизна для вагітних і годуючих

Кожна майбутня мама, яка піклується про своє здоров'я і благополуччя малюка, вибирає якісну білизну для вагітних в медмагазині Ortop. А якщо ви шукаєте білизну для годуючих, обов'язково вивчіть наш каталог товарів. Наш супермаркет здоров'я пропонує товари від перевірених виробників за вигідними цінами.

Особливості вибору білизни для вагітних

білизна для вагітних і годуючихПеред покупкою обов'язково визначте для себе, яка конкретно вам потрібна білизна для вагітних. У першому триместрі груди збільшуються в розмірах, тому їм необхідна підтримка у вигляді бюстгальтера. Це актуально і для годуючих, адже в період лактації груди знову змінюються в розмірах. Бюстгальтери до встановлення лактації краще вибирати м'які, без кісточки і зайвих декоративних елементів (мережив, стрічок та ін.). Після того, як годування налагодиться, і мама відчує себе впевненіше, можна вибрати більш елегантні мереживні моделі з щільною чашкою. Дородові бандажі призначені для полегшення виношування і підтримують спину і живіт. Ми пропонуємо вам придбати таку білизну для вагітних, як трусики-бандаж з м'якою гумкою, а також зручні післяпологові трусики-пояс - вони делікатно тягнуть живіт. У магазині медтехніки ви можете купити білизну для годуючих та вагітних в широкому асортименті, в тому числі і майки. Білизна для годуючих мам - це не просто предмети одягу, а справжні помічники в післяпологовий період. Бандажні трусики і підтримуючи бюстгальтери допоможуть вам швидко прийти у форму.

Чим відрізняється білизна для вагітних

Білизна для вагітних і годуючих мам має суттєві відмінності від звичайної:

  • Воно більш комфортне, виробляється з натуральних або напівсинтетичних тканин, м'яких і приємних до тіла
  • Кожна майбутня або молода мама дбає про власний комфорт, тому важливо купити білизну для вагітних безшовну. Так як під час виношування і вигодовування шкіра жінки особливо чутлива, жодна складка не повинна завдавати дискомфорт
  • Білизна для годуючих та вагітних повинна мати правильний крій, щоб добре сісти по фігурі. Наприклад, трусики для майбутніх мам мають або низьку, або високу посадку, щоб не скочуватися з живота
  • Бюстгальтер для годуючих відрізняється наявністю спеціальної чашечки, яка легко відстібається, тому його не потрібно знімати. У деяких моделях під чашечкою є шар еластичної тканини з прорізом для кращої підтримки.

Відмінна альтернатива бюстгальтеру - топи (майки) для годування. Вони не мають кісточок, але добре тягнуться, тому в них можна спати і під час нічного годування легко відтягнути верхню частину. Зручна білизна для годуючих замовити можна онлайн, не витрачаючи часу на пошуки відповідного товару в звичайних магазинах. Інтернет-магазин Ortop пропонує великий асортимент товарів за привабливою ціною. У нашому каталозі ви можете вибрати і придбати білизну для вагітних недорого, а якість виробів гарантовано. Шукаєте білизну для годуючих від надійних виробників? Ми завжди раді новим покупцям!