Інвалідний візок з електроприводом - новий вид пересування

Перевага інвалідних колясок з електроприводом - людина з їх допомогою має можливість швидко легко подолати великі відстані, не докладаючи особливих фізичних зусиль. Деякі моделі можуть розвинути швидкість до 10 км / ч. Однієї зарядки акумулятора може вистачити приблизно на 40 км. Електроколяски для літніх людей та інвалідів - це справжнє диво. Використовувати їх можна як на вулиці, так і в приміщенні.

електроколяскаПульт управління розташовується в підлокітнику. Для зручності використання його можна без проблем з одного підлокітника переставити на інший. У деяких моделях є ножний пульт управління. Є також моделі зі спеціальними вертикалізатори, що дозволяють людині легко піднятися.

Такі моделі інвалідних колясок найчастіше мають 6 або 4 колеса. Їх мінусом є неможливість складатися, тому це потрібно враховувати при необхідності частих транспортувань. Правда, є моделі, які складаються частково. Вартість таких виробів значно вище, ніж звичайних колясок. Але це виправдовується необмеженою свободою для людей з обмеженими можливостями. У магазині медтехніки Ortop є дитячі інвалідні електроколяски. Маленькі пацієнти не завжди можуть пристосуватися до ручного управління кріслом. Тому електричне управління рухом полегшить їх пересування.

Де купити інвалідну коляску з електроприводом?

У нашому інтернет медмагазині є багато різних варіантів електричних інвалідних колясок. Ви можете вибрати моделі економ класу або більш дорогі варіанти від зарубіжних і вітчизняних виробників. Замовлення можна оформити безпосередньо на сайті або по телефону. Наші консультанти дадуть відповіді на будь-які Ваші запитання та допоможуть визначитися з вибором потрібної моделі. В межах Києва доставка безкоштовна.