Коректори постави, корсети і реклінатори для дітей

Виріб допомагає батькам усунути будь-які ознаки порушення постави у дитини. Завдяки корсету, дитина вчиться тримати спину і плечі прямо, а це в свою чергу допомагає попередити надалі розвиток будь-яких патологічних змін хребта. Дитячі коректори цілком доступні за ціною медичні вироби, які підходять для лікування проблем з хребтом в домашніх умовах на ранніх стадіях захворювання.

Корисно знати: Найоптимальнішим періодом корекції дитячої постави вважається вік від 6 до 18 років. У такому віці м'язи і кістки у дитини ще не до кінця сформовані, йде процес розвитку і саме в цьому віці найбільш піддається корекції. Підбираючи корсет, батькам необхідно орієнтуватися на вік дитини. Так само в комплексі з корсетом необхідно робити зміцнюючи вправи і масаж. Застосовуючи ці методи в комплексі, ви зможете допомогти своїй дитині повністю вирівняти поставу, виправити викривлення хребта.

Під час використання коректора постави дитина продовжує вести активний і повноцінний спосіб життя, дане вони не сковує рухи.

Коректор постави ортопедичний володіє наступними корисними властивостями:

  • Розвантажує грудний відділ хребта.
  • Допомагає правильно сформувати м'язовий каркас, анатомічно правильну поставу у дитини.
  • Допомагає запобігти подальшій деформації хребетного стовпа.
  • Здатний забезпечити високу мобільність у поєднанні з комфортом.

Коректори постави можна носити цілий день. Вони не доставляють дискомфорт в процесі використання.

Типи дитячих коректорів постави:

  • Грудні коректори.
  • Реклінатори.
  • Грудопоперекові корсети.

Грудні коректори

Грудний бандаж, який оснащений корсетним поясом і в якому спинка напівжорстка. Дані вироби виготовляються з еластичного матеріалу, який не викликає роздратування шкіри, дозволяє дихати тілу.

Реклінатори

Еластичний корсет, який допомагає забезпечити у дитини правильне положення плечей. Фактично це своєрідна пов'язка, яка виконана з вигляду вісімки. Її перехресні петлі охоплюють суглоби плечей у дитини, що допомагає забезпечити випрямлення хребта. Це допомагає боротися з сутулістю у дитини і сформувати нормальну поставу.

Грудопоперекові вироби

Своєрідні бандажі, які здатні забезпечити жорстку фіксацію хребта. Вони мають найскладніший тип пристрою. Вони складаються з реклінатора, корсета і напівжорсткої спинки. Цей виріб допомагає зафіксувати поперековий лордоз або грудний кіфоз. Такі корсети допомагають позбутися від патологій, які виникають при остеохондрозі, сколіозі та остеопорозі.

Увага: Перед покупкою коректора постави необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки неправильно вибраний коректор здатний нашкодити дитині.

Наш інтернет-медмагазин представляє різні види коректорів. З будь-яких, що виникають у вас питань щодо вибору вироба, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, і вони нададуть вам повну інформацію, а також допоможуть оформити замовлення. Мережа магазинів розташована в Києві та інших містах по всій території України. Всі координати наших магазинів вказані на сайті у відповідному розділі.