Способи доставки.

 

   1. Адресна доставка кур'єром по Києву:

 • Кур'єр Ортоп:

   Доставка по Києву* здійснюється з понеділка по п'ятницю (включно), кур'єр попередньо зателефонує за вказаним Вами, при створенні замовлення, номером телефону і проінформує про час свого прибуття на Вашу адресу.
Вартість: 50 гривень (при замовленні на суму від 500 гривень - доставка безкоштовна).

* - доставка в Софіївську, Петропавлівську, Микільську та Південну Борщагівку здійснюється тільки Новою Поштою.

 • Кур'єр Нової Пошти:

   Адресна доставка Новою Поштою, послуги якої сплачує покупець, можлива тільки при 100% передоплаті замовлення.

 

   2. «Нова Пошта» - доставка по Україні.

   Вартість послуги, згідно з тарифами перевізника. Ознайомитися з тарифами компанії «Нова Пошта» можна за цим посиланням.

Страховий внесок при накладеному платіж.
   Всі замовлення відправляються за умови оплати суми страхового внеску в розмірі 100 гривень на банківську картку «Приватбанку». Страховий внесок має на увазі собою покриття вартості послуги доставки туди і назад в тому випадку, якщо клієнт не приходить за посилкою в відділення «Нової Пошти». При отриманні посилки і її оплаті, страховий внесок віднімається від суми Вашого замовлення.
Наприклад, якщо ви замовили товар на суму в 1000 гривень, то у відділенні «Нової Пошти» вам потрібно буде заплатити 900 гривень (за мінусом 100 гривень вже перерахованого Вами страхового внеску на нашу банківську карту), а також - вартість доставки і комісію «Нової пошти» за послугу післяплати.

Повна передоплата за товар.
   Якщо вартість замовленого Вами товару не перевищує 300 гривень, то доставка здійснюється тільки за умови повної передоплати на банківську картку «Приватбанку».

Безкоштовна доставка.
   При замовленні товару на суму від 2000 гривень, Ви отримуєте право на безкоштовну доставку. Умови страхового внеску, які є обов'язковими при накладеному платіж, залишаються в силі.

Увага!
   З осені 2019 року почастішали випадки, коли компанія «Нова Пошта» не приймає посилки, не упаковані в коробку. Ми, зі свого боку, при кожній відправці, намагаємося максимально зменшити вартість доставки своїм клієнтам. Але, на превеликий жаль, ми не можемо вплинути на нові правила даної транспортної компанії, які ведуть до подорожчання вартості доставки.

   Адресна доставка Новою Поштою, послуги якої сплачує покупець, можлива тільки при 100% передоплаті замовлення.

 

3. Самовивіз (безкоштовно).

   Ви можете самі забрати своє замовлення з будь-якого нашого медмагазина, розташованих в Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві та Львові, за умови наявності потрібного товару за обраною Вами адресою. Зі списком торгових точок мережі «Ортоп», їх контактами, координатами та рекомендаціями про те, як краще туди дістатися, можна ознайомитися на сторінці «Магазини». Товар з Вашого замовлення бронюється в магазині на 3 дні. Після закінчення цього терміну, бронь знімається, а замовлення - анулюється.

 

Зверніть увагу:

 • замовлення, оформлені в вихідні дні, доставляються з початку наступного робочого тижня.
 • великогабаритні товари відправляються з передоплатою в 1500 гривень.

 

Способи оплати.

 

1. Готівкою - при отриманні товару від кур'єра.

2. Безготівковий спосіб - (Visa/Mastercard).

Оплату на банківську картку «Приватбанку» можна здійснити з будь-якого терміналу самообслуговування (наприклад, «ПриватБанк», «Ощадбанк», «iBox», «EasyPay»), за допомогою мобільного банківського додатка (наприклад, «ПриватБанк», «Monobank») або інтернет-банкінгу (наприклад, «Приват24», «Ощадбанк»):

 • Отримувач ФОП Бурець Петро Сергійович
 • Карта ПриватБанк  5169 3305 2499 5708
 • Номер рахунку/карти UA823052990000026007000102959
 • ЄДРПОУ/ІПН 2962711852

3. Для фізичних та юридичних осіб.

Оплата здійснюється в касі будь-якого банку, або з розрахункового рахунку Вашої компанії - за допомогою онлайн - системи. Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю "Волсмарт"
 • п/р UA403808050000000026009329359 у банку ПАТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ"
 • Код за ЄДРПОУ 37598454
 • ІПН 375984503139

У разі, якщо покупець відмовився від оплаченого замовлення, повернення коштів відбувається протягом 7 робочих днів.