Щоб уникнути ускладнень, які можуть виникнути в період реабілітації після хірургічного втручання на ступнях, рекомендується носити післяопераційне взуття. Спеціальні вироби підходять також для хворих на діабет, при наявності травм, серцево-судинних захворювань, варикозі в гострій стадії розвитку. Вільне, не здавлююче взуття дозволяє ногам відпочивати, і зменшує хворобливі відчуття при ходьбі, що дуже важливо для одужання.

Про показання і протипоказання до використання

Взуття після операції на стопіВибираючи, який вид післяопераційного взуття краще купити для носіння в реабілітаційний період, необхідно врахувати особливості захворювання:

  • при наявності вальгусної деформації пальців, необхідне м'яке взуття з підкладкою на проблемних зонах;
  • при артриті і ревматизмі модель туфель повинна мати широку і високу носову частину;
  • взуття післяопераційне при діабеті повинне бути безшовним, виготовленим з натуральної, м'якої шкіри.

Також реабілітаційне взуття використовується при наявності виразок між пальцями і на ступнях, переломах, вивихах, сильних ударах. Набряклість нижніх кінцівок є прямим призначенням для носіння взуття Барука. До протипоказань застосування спеціального взуття слід віднести відсутність захворювань, що вимагають носіння спец черевик.

Про переваги застосування післяопераційного взуття

Лікарі стверджують, що післяопераційне взуття, повинне використовуватися пацієнтами, яким необхідне розвантаження стоп. При ходьбі в спеціальних черевиках хода дещо змінюється, все навантаження переходить на п'яту. Інша частина ноги розвантажуеться. Завдяки цьому реабілітація і процеси загоєння відбуваються швидше. Набряклість спадає, а пацієнт відчуває полегшення.

Правила вибору

Купити післяопераційне взуття і замовити доставку не складно. Важливо знати основні правила, які дозволять підібрати підходящу модель і розмір:

  • виріб повинен бути зручної форми, виготовлений з м'яких матеріалів;
  • тканинні шари повинні пропускати повітря, забезпечуючи стопі після травми нормальний повітрообмін;
  • застібки-липучки повинні бути якісними;
  • кращий вибір - взуття з протиковзкою підошвою.

У нашому інтернет-медмагазині ви зможете купити післяопераційне взуття за низькими цінами. Післяопераційне взуття буде оперативно доставлена в будь-яку точку України.