Ортоподушка для сидіння - особливості медичного виробу

На сьогоднішній день існує безліч подушок для стільців і крісел, які здатні полегшити біль в поперековому відділі хребта. Такий виріб є незамінним атрибутом лікування і відновлення здоров'я пацієнтів наступних категорії:

  • Травмованим людям в зоні куприка і хребта;
  • Представникам населення, які змушені пересуватися в інвалідному кріслі;
  • Хворим на простатит, остеохондроз або геморой.

Підбір оптимальної ортопедичної подушки для сидіння - купити потрібний варіант легко!

Подушки для сидінняВона підбирається споживачеві залежно від цілей її застосування. Є кілька рекомендацій щодо раціонального підбору виробу:

  1.  Довгаста подушка прямокутної форми підійде для водіїв - ортопедична модель дозволить зменшити стомлюваність під час тривалих поїздок;
  2. Прямокутна модель потрібна при захворюваннях тазостегнового суглоба;
  3. Круглі подушки з отвором стануть оптимальним варіантом для пацієнтів з гемороєм;
  4. Ортопедична подушка для сидіння округлої форми знадобиться для бажаючих зняти напругу з попереку;
  5. Профілактичні орто подушки мають, як правило, універсальну форму - така модель підійде для офісних працівників, школярів і студентів;
  6. Існує також спеціальна анатомічна подушка для сидіння в інвалідному кріслі

Наш медмагазин пропонує вибрати потрібну модель в великому онлайн-каталозі з доставкою сертифікованої продукції по всій Україні. Кожна ортопедична подушка, ціна на яку цілком прийнятна, має високоякісний наповнювач. Запорукою тривалої експлуатації виробу є правильний догляд.

Особливості догляду за орто-подушками

Подушку не можна прати з режимом віджиму, а також піддавати термічній дії. При регулярному використанні вироби рекомендується придбати наволочку, яка запобіжить забруднення. У разі сумнівів, менеджери магазину ортопедичних товарів і медтехніки "Ортоп" проконсультують вас і допоможуть з вибором!