Порівняння
Додайте товари для порівняння
Обробка та відправка замовлень
Пн-Пт:
9:00-18:00
Сб-Нд:
вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Бандажі для суглобів

Бандажі та ортези для суглобів - якими вони бувають?

Бандажі використовуються для ліктьового, плечового, тазостегнового, колінного і гомілковостопного суглобів. За ступенем фіксації ортези бувають 4 типів:

  • легка;
  • помірна;
  • жорстка;
  • повна.

Кожен з вищеназваних типів фіксаторів використовується в залежності від тяжкості травми або від спортивних вправ. Якщо мова йде про післяопераційну реабілітацію, то спочатку, як правило, використовується жорсткий або з повною фіксацією, а потім йде поступовий перехід до більш вільних бандажів. Це товари можна використовувати за рекомендаціями лікаря.

Для повної фіксації використовують тутори. Вони зроблені з щільної тканини, яка практично не розтягується. Для міцності виріб має кілька ребер жорсткості. Ребра зроблені з металу. Вони надійно утримують суглоб в одному і тому ж положенні. Такі тутори можуть повністю замінити гіпс в деяких ситуаціях.

Для сильної фіксації використовують бандаж з центричними шарнірами, які імітують рухи суглобів. Вони можуть згинатися під певними кутами і займати кілька положень. Такі фіксатори застосовні в посттравматичний і післяопераційний період, при остеоартрозах, остеохондропатії. Зроблені вони з неопрена і аеропопрена. Це еластичні матеріали, які зігрівають м'язи і надійно фіксуються на нозі або руці.

Бандажі для середньої фіксації зроблені з більш розтяжних матеріалів і мають пластикові і спіральні ребра жорсткості, також силіконові вставки. Вони актуальні в пізніх періодах лікування тканин м'язів при відновленні рухової функції суглобів. Сприяють їх загоєнню. Такі вироби застосовують за рекомендаціями лікаря.

Легкий бандаж для суглоба необхідний в основному спортсменам для захисту від пошкоджень і травм і для утримання зв'язок в теплі.

Де можна купити бандаж для суглобів?

Щоб придбати ортез на суглоб, вам досить відвідати медмагазин "Ортоп" і замовити потрібний вам товар. Вироби можна вибирати по виробнику, за типом, ціною, кольором та іншими критеріями. На всі питання можна отримати кваліфіковані відповіді від наших продавців і консультантів.

 

Популярні запитання про Бандажі для суглобів

Різновиди бандажів для суглобів - повний список типів виробів

Яка компанія виробляє найпопулярніші бандажі для суглобів серед покупців медмагазина "Ортоп"?

Найбільшим попитом користуються бандажі виробництва фірми "Ortop" - клієнти відзначають розумну вартість нарівні з високою якістю виконання даних ортопедичних виробів.

Чи потрібна консультація лікаря при покупці бандажа на суглоб?

Так, при покупці бандажа на зап'ястя, плечовий суглоб, гомілкостоп, коліно, лікоть або стегно бажана консультація профільного медспеціаліста. Менеджери магазину ортопедичних товарів і медичної техніки "Ортоп" теж можуть проконсультувати вас по бандажам для суглобів при їх виборі до покупки.


Середній рейтинг товарів в категорії: Бандажі для суглобів
5.0 з 5,  457 відгуків 
Мінімальна ціна на бандажі та ортези для суглобів: 105.00грн. Максимальна ціна на бандажі та ортези для суглобів: 33990.00грн. 1842 товара
Відгуки: Бандажі для суглобів
Вгору