Бандажі та ортези для суглобів - якими вони бувають?

Бандажі використовуються для ліктьового, плечового, тазостегнового, колінного і гомілковостопного суглобів. За ступенем фіксації ортези бувають 4 типів:

  • легка;
  • помірна;
  • жорстка;
  • повна.

Кожен з вищеназваних типів фіксаторів використовується в залежності від тяжкості травми або від спортивних вправ. Якщо мова йде про післяопераційну реабілітацію, то спочатку, як правило, використовується жорсткий або з повною фіксацією, а потім йде поступовий перехід до більш вільних бандажів. Це товари можна використовувати за рекомендаціями лікаря.

Для повної фіксації використовують тутори. Вони зроблені з щільної тканини, яка практично не розтягується. Для міцності виріб має кілька ребер жорсткості. Ребра зроблені з металу. Вони надійно утримують суглоб в одному і тому ж положенні. Такі тутори можуть повністю замінити гіпс в деяких ситуаціях.

Для сильної фіксації використовують бандаж з центричними шарнірами, які імітують рухи суглобів. Вони можуть згинатися під певними кутами і займати кілька положень. Такі фіксатори застосовні в посттравматичний і післяопераційний період, при остеоартрозах, остеохондропатії. Зроблені вони з неопрена і аеропопрена. Це еластичні матеріали, які зігрівають м'язи і надійно фіксуються на нозі або руці.

Бандажі для середньої фіксації зроблені з більш розтяжних матеріалів і мають пластикові і спіральні ребра жорсткості, також силіконові вставки. Вони актуальні в пізніх періодах лікування тканин м'язів при відновленні рухової функції суглобів. Сприяють їх загоєнню. Такі вироби застосовують за рекомендаціями лікаря.

Легкий бандаж для суглоба необхідний в основному спортсменам для захисту від пошкоджень і травм і для утримання зв'язок в теплі.

Де можна купити бандаж для суглобів?

Щоб придбати ортез на суглоб, вам досить відвідати медмагазин "Ортоп" і замовити потрібний вам товар. Вироби можна вибирати по виробнику, за типом, ціною, кольором та іншими критеріями. На всі питання можна отримати кваліфіковані відповіді від наших продавців і консультантів.