При лікуванні різних захворювань і травм суглобів широко використовуються ортопедичні пов'язки. Вони забезпечують фіксацію і розвантаження пошкодженої частини тіла, сприяють зменшенню больових відчуттів і більш швидкому відновленню. Також їх нерідко застосовують з метою профілактики травм під час занять спортом і важких фізичних навантажень.
Бандажі для суглобів Реабілітімед, завдяки ретельно продуманій анатомічній конструкції і високій якості виготовлення, є ефективними помічниками у вирішенні різних проблем. Далі пропонуємо детальніше ознайомитися з їх різновидами і особливостями застосування.

Асортимент бандажів Реабілітімед

Українська компанія Реабілітімед вже більше 15 років спеціалізується на виробництві ортопедичної продукції для захисту суглобів. Всі вироби розробляються в тісній співпраці з лікарями-ортопедами і травматологами, що забезпечує їх точну відповідність фізіологічним особливостям опорно-рухового апарату. Також варто відзначити, що асортимент продукції, що випускається компанією, постійно вдосконалюється і розширюється.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви можете купити:
· Бандажі на зап'ястя. У каталозі представлені жорсткі фіксатори лучезапястного суглоба і інші пристосування для лікування і профілактики травм зап'ястя.
· Ортез на палець руки. Забезпечує надійну фіксацію фаланг при вивиху, переломі та інших пошкодженнях пальців.
· Бандажі на лікоть. Компанія Реабілітімед випускає як еластичні налокітники, що забезпечують помірну фіксацію ліктьового суглоба, так і марлеві ортези для повного обмеження рухливості ліктя після важких травм і операцій.
· Бандажі на плечовий суглоб. Для стабілізації плеча і його підтримки в правильному анатомічному положенні виробник пропонує різні ортопедичні пристосування. Серед них: косиночний бандаж, відводяча шина, бандаж на плече і передпліччя (з фіксацією до тулуба і без).
· Бандажі на голеностоп. Еластичні моделі застосовуються для профілактики травм і полегшення стану при запаленнях, хронічної нестабільності суглоба, розтягнення зв'язок, в період реабілітації після зняття гіпсу. У випадках, що вимагають більш сильної фіксації, використовуються напівжорсткі і жорсткі ортези на голеностоп.
· Бандажі на коліно. Реабілітімед виробляє еластичні наколінники, напівжорсткі фіксатори колінного суглоба і жорсткі шини для ноги.
· Бандажі на тазостегновий суглоб. Використовуються для зменшення больових відчуттів і прискорення відновлення при розтягненнях м'язів і зв'язок, після перелому шийки стегна, ендопротезування та інших операцій на тазостегновому суглобі.
Купити бандажі для суглобів високої якості і по самій вигідною ціною Ви зможете в інтернет-медмагазині "Ортоп". Тут же Вам нададуть:
● грамотну безкоштовну консультацію досвідчених спеціалістів з медичною освітою;
● доставку в будь-який населений пункт України.
Для цього достатньо всього лише зателефонувати нам по телефону або заповнити форму замовлення на сайті.