Стрічка Ляпко - це гумова еластична пластина з «сотами» з голок. Вона дбайливо впливає на поверхню шкіри, не травмуючи її. Завдяки довжині від 2,2 м до 4,89 м аплікатор дозволяє охопити практично всі акупунктурні точки. Пристрій надає унікальний оздоровчий вплив на організм. Стрічка не сковує рухи, її можна використовувати навіть під час виконання легких розминок вправ.

Показання до застосування

Аплікатор допомагає впоратися практично з будь-яким захворюванням. Показаннями до застосування стрічки Ляпко є:

  • серцево-судинні порушення;
  • проблеми з хребтом, суглобами і зв'язками;
  • захворювання органів травлення;
  • недуги органів малого таза у чоловіків і жінок;
  • проблеми з дихальною системою;
  • захворювання репродуктивної системи;
  • неврологія;
  • шкірно-дерматологічні хвороби.

Використання стрічки Ляпко допомагає зняти больові синдроми і мігрені. Вона прискорює відновлення після інтенсивних фізичних навантажень, травм і операцій. Аплікатор підсилює працездатність, сприяє розслабленню і зняттю напруги. А також застосування стрічки допомагає підвищити ефективність масажу.

Принцип дії і переваги стрічки Ляпко

Стрічки були винайдені українським лікарем-рефлексотерапевтом Миколою Ляпко. На створення аплікаторів його надихнули східні медичні практики і китайське голковколювання. Дія стрічки засновано на пробудженні стресу для головних систем організму: здорового харчування, руху і дихання. Голки активізують біологічні точки на тілі, які пов'язані з різними органами і системами. Стрічка Лапко викликає місцеву реакцію, яка проявляється в двох напрямках:

  1. Рефлекторно-механічному впливі. Мікромасаж металевими голками провокує викид біоактивних речовин в організмі, посилює кровотік, прискорює регенерацію, покращує роботу серцевого м'яза, легенів і органів малого тазу.
  2. Гальвано-електричному впливі. При зіткненні килимка і шкіри виникає гальванічний струм, який надає протизапальний ефект, знімає набряклість і роздратування. Головними перевагами стрічки Ляпко є її щадна дія, можливість підібрати розмір і крок голок відповідно до індивідуальних особливостей людини, плюс за виробом легко доглядати. Залежно від довжини його можна обертати навколо обличчя, шиї, тулуба або кінцівок.

Де купити стрічку Ляпко?

Придбання даного незамінного масажера можливо в будь-який день і час доби в нашому медмагазині Ортоп. Доставка медтехніки здійснюється «Новою Поштою» по території України або кур'єром по місту Київ.