Реабілітаційне обладнання

Обладнання для реабілітації полегшує життя людини при частковій або повній втраті рухливості, а також - догляд за ним. У спеціальних пристроях потребують:
- фізично ослаблені люди (в тому числі, літні);
- люди які пересуваються на інвалідних візках;
- пацієнти після деяких травм, інфаркту або інсульту.
Інвалідні коляски, милиці або тростини, а також ходунки для дорослих дозволяють потерпілому самостійно пересуватися і обслуговувати себе, покращуючи не тільки його фізичний, а й моральний стан. Функціональне ліжко, протипролежневі матраци і підгузки для дорослих економлять сили і час людей, які доглядають за інвалідом.

Види реабілітаційного обладнання

Пристосування для реабілітації можна умовно розділити на такі групи:
· Полегшуючі догляд за людиною;
· Полегшуючі пересування людини;
· Санітарно-гігієнічні засоби.
Залежно від стану здоров'я хворому можуть знадобитися окремі вироби або комплекс всього доступного устаткування.

 

Медичне ліжко та інші пристосування для догляду

Ліжко для лежачих хворих, матрац від пролежнівЛюдині, яка прикута до ліжка необхідно періодично міняти положення тіла, щоб уникнути появи пролежнів і застійних явищ в органах і тканинах організму. Це фізично важко як для пацієнта, так для тих, хто доглядає за ним. Вирішити це завдання допомагають:
· Матраци від пролежнів;
· Підйомник для інвалідів;
· Ліжко для лежачих хворих.
Протипролежневі матраци мають поверхню, яка знижує контактний тиск на шкіру пацієнта покращуючи кровообіг, таким чином, запобігаючи утворенню пролежнів і виразок. Протипролежневий матрац, купити який з доставкою легко в інтернет-магазині «Ортоп», випускається в двох різновидах:
· Статичний - з повітряними камерами чи осередками, заповненими пружною піною;
· Динамічний - з поверхнею у вигляді прямокутників або квадратів, в які підкачуються повітрям, що змінює тиск.
Осередки в динамічних матрацах прокачує компресор, який може тихо дзижчати під час роботи, додатково заспокоюючи пацієнта.
На додаток до таких матраців доцільно купити медичне ліжко, за допомогою якої набагато легше змінювати положення тіла знерухомлиної людини, проводити їй гігієнічні процедури і ставити крапельниці.
Купити підйомник для інвалідів означає дати лежачому хворому можливість не тільки перевертатися, але і потроху починати вставати або навіть добиратися до санвузла. Підйомник також полегшує посадку в інвалідне крісло для подальшого пересування по квартирі і за її межами.

Техніка для інвалідів, людей похилого віку, людей похилого вікуПристосування, що полегшують пересування:

· Милиці;
· Тростини для інвалідів;
· Ходунки для інваліда;
· Поручні для інвалідів;
· Інвалідна коляска, яка буває 2-х видів: на ручній тязі і інвалідна коляска з електроприводом.
Милиці, купити які лікарі рекомендують після певного виду травм, також випускають в декількох різновидах:
1) пахвові;
2) підлокітні.
Палиця для літніх людей - аксесуар, з яким, в силу віку, часом вже неможливо розлучитися, оскільки це - додаткова опора. Просто палиця або квадропод значно полегшують пересування в приміщенні і на вулиці. Палицю купити можна медичному магазині «Ортоп» (в тому числі з доставкою). Для цього ознайомтеся, будь ласка, з каталогом, представленим на сайті, або зателефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію.
Ходунки для людей похилого віку з коліщатками або без, знімають страх перед ходьбою у тих, хто не вважає себе здатним самостійно пересуватися з тростиною або милицями. Ходунки для дорослих, купити які має сенс для надійної підтримки при кожному кроці, підвищують безпеку маломобільної людини.
Інвалідний візок, купити який з доставкою буде набагато простіше (особливо, якщо Ви хочете заощадити сили і час) - це пристосування, максимально підвищує мобільність не тільки в квартирі, але і на вулиці. Існує безліч моделей, що дозволяють хворим різного віку і ваги вести більш рухливе життя, з обгрунтованою поправкою на особливі потреби.
Для однієї з найбільш нагальних потреб потрібно купити поручні для інвалідів, що дозволяють їм самостійно сідати на унітаз або в ванну. Поручні також допомагають пересуватися по сходах і внутрішніх приміщень, створюючи точки опори.
Реабілітаційні тренажери прискорюють відновлення, покращуючи рухливість. Пристосування, що зовні нагадують велотренажери, сприяють відновленню нервово-м'язових зв'язків. Коли хворий крутить педалі руками або ногами, йому з кожним разом стає легше це робити, що в кінцевому підсумку веде до поступового одужання.
Ходьба з милицями і іншими пристосуваннями забирає багато сил, і для повноцінного їх відновлення варто купити реклайнер. Крісло-реклайнер з електроприводом дозволяє прийняти напівлежаче положення або підняти ноги вище голови. Після відпочинку в розслабленій позі крісло складається натисканням на кнопку, і з нього легко піднятися.

Санітарно-гігієнічні засоби

При повній або частковій втраті рухливості зручно використовувати памперси для дорослих. Вироби великого розміру з високим поглинанням помітно полегшують догляд за лежачими людьми.
Тим, хто в змозі самостійно піднятися з ліжка, але кому важко дійти до вбиральні, підійде стілець-туалет. Випускаються:
· Стаціонарні моделі, які ставляться у ліжко;
· Пересувні стільці з коліщатками, придатні для використання в будь-якій кімнаті.
Насадка на унітаз для інвалідів призначена ходячим хворим, здатним дістатися до туалету. Накладка підвищує рівень унітазу, тому потрібно докладати менше зусиль, щоб присісти. Окремі насадки забезпечені поручнями, за які зручно триматися.

Де купити

Інтернет-магазин медичних товарів «Ортоп» пропонує купити товари для реабілітації. У каталозі на сайті є все необхідне для полегшення життя маломобільних категорій людей і тих, хто за ними доглядає.
Ми завжди допоможемо Вам піклуватися про Ваших близьких людей!