Стетоскоп - найпоширеніший медичний інструмент

Щодо конструктивних якостей, стетоскопи бувають:

  • Інструмент загального призначення з подвійною головкою.
  • Медприлад з настроюваною діафрагмою, яка забезпечує прекрасну якість звуку без повороту головки.
  • Електромоделі з підсилювачем, вважаються оптимальним варіантом для лікарів з порушеннями органів слуху.
  • Стетоскоп кардіологічний з одинарною головкою, характеризується особливими акустичними властивостями.

Вибираємо стетоскоп: на що звернути увагу?

СтетоскопВизначити оптимальний варіант слід в залежності від напрямку діяльності та індивідуальних особливостей організму. Чіткий гучний звук, зручність у використанні та естетичний зовнішній вигляд - основне, на що варто звертати увагу, вибираючи стетоскоп. Купити прилад можна з різних матеріалів:

  • пластмаса;
  • нержавіюча сталь;
  • алюміній.

Варто звернути увагу на якість діафрагми або мембрани. Чим вона щільніше, тим вищою буде її частота коливань, а відповідно і якість високочастотного звуку. Важливо, щоб трубка була з подвійним внутрішнім отвором близько 30 см в довжину і була виготовлена ​​з товстого матеріалу. Будь-який тип приладу від кращих виробників (Little Doctor, Medicare, Gamma, Microlife) в широкому асортименті представлений в магазині медтехніки «Ortop».

 

Види стетоскопів і їх відмінність

Стетофонендоскоп - забезпечений стетоскопічними (без мембрани) і фонендоскопічними (з мембраною) змінними (або комбінованими в одному) наконечниками. Функціонал стетофонендоскопа ширше, а конструкція - складніше. Вони здатні дуже якісно фільтрувати сторонні шуми, що дозволяє при необхідності виконати аускультацію (прослуховування внутрішніх органів) не тільки в кабінеті лікаря або будинку, але і в будь-якому, навіть галасливому, місці.

 

Цифрові Стетофонендоскопи - деякі моделі мають функцію збереження отриманої в ході дослідження інформації, передавати її на комп'ютер або інший носій інформації для подальшого аналізу або порівняння з результатами попередніх прослуховувань пацієнта. Є дисплей, регулятор гучності, частоти, чутливості (можна виконувати прослуховування навіть через одяг) і багато іншого. Такі пристрої забезпечуються компактними акумуляторами, які дозволяють приладу довгий час функціонувати автономно.

 

Де і за якою ціною можна купити стетоскоп?

Для того щоб вибрати якісну модель, важливо визначитися з магазином, який займається спеціалізованим продажом медичного обладнання. Наш магазин медтехніки для домашнього використання співпрацює безпосередньо з брендами, тому пропонує оригінальну продукцію за цінами, рекомендованими виробниками.