Призначення міостимулятора

Турбота про власне тіло - важливе завдання, яке дозволяє не тільки добре виглядати, але і прекрасно почувати себе. Підтримуючи гарну форму і м'язовий тонус, ви будете почувати себе прекрасно і при цьому позбудетеся від маси неприємних захворювань. На жаль далеко не завжди вдається викроїти час на похід в спортзал або фітнес-центр. Але є альтернативні рішення - міостімулятор, який дозволяє тренувати м'язи і худнути без багатогодинних виснажливих занять.

Міостимулятор часто використовується для схуднення. І результати його застосування вражають. Цей простий тренажер дозволяє навантажити м'язи за допомогою електричних імпульсів. Міостимулятор може мати різні розміри і форму і призначатися для самих різних груп м'язів. Існують досить універсальні тренажери, як наприклад, міостімулятор метелик, який може бути закріплений практично на будь-якій ділянці тіла. Розташовані на ньому електроди посилають електронні імпульси, тим самим змушуючи скорочуватися певні м'язи або їх групи. Таким чином, м'язові волокна, скорочуючись, виконують ту ж роботу, як і при заняттях на звичайних тренажерах. Міостимулятори використовують також як масажер для ніг, обличчя, спини та інших частин тіла, тренажер для преса.

Де і за якою ціною можна купити міостімулятор?

Зверніть увагу на широкий асортимент міостимуляторів, представлених в нашому інтернет-магазині медтехніки. У нас завжди в наявності найкращі прилади від провідних світових і вітчизняних виробників. Завдяки великому вибору ви завжди зможете підібрати найбільш ефективний прилад, необхідний саме вам: моделі на батарейках або акумуляторах, багатофункціональні і призначені для роботи з певною групою м'язів, фізіотерапевтичні або для корекції фігури. Наші фахівці допоможуть вам вибрати той прилад, який підійде саме вам.

Все обладнання сертифіковане і має всі необхідні супровідні документи, що підтверджують ефективність і безпеку використання. Купуючи масажер, ви також отримуєте гарантію виробника.