Інвалідний візок призначений для пересування людей, які мають обмежені можливості. Завдяки розвитку технологій, крісло інвалідне на сьогоднішній день являє собою багатофункціональну машину, за допомогою якої людина може долати будь-які відстані як в межах квартири, так і на вулиці.

Але звичайна інвалідна коляска без додаткових функцій іноді може підходити не кожній людині. Поліпшити її комплектацію, і тим самим збільшити можливості, допоможуть аксесуари до інвалідних крісел.

Категорії аксесуарів і комплектуючих

  1. Для безпеки і зручності. Щоб в колясці було комфортно і безпечно сидіти, можна придбати такі комплектуючі, як підголівники, підлокітники і підніжки, а також ремені для кріплення торса або ніг. Всі ці предмети забезпечують захист від сповзання і травмування.
  2. Для прогулянкової коляски. Якщо коляска для інвалідів використовується людиною на вулиці, то їй можуть знадобитися спеціальні сумки для зберігання речей. Також в них зручно буде складати товари, куплені в магазині. Крім цього, крісло можна оснастити парасолькою або ж навісом, що захищає від дощу і сонця.
  3. Для профілактики пролежнів. Сюди відносяться протипролежневі подушки і кола. Підходять тим людям, які проводять в колясці багато часу і не можуть самостійно змінити своє становище.
  4. Для особистої гігієни. При бажанні, інвалидка може бути оснащена знімним туалетом, який представляє собою сидіння, легко піддається дезінфекції.

Також в інтернет-медмагазині "Ортоп" в наявності є багато різних комплектуючих, які не можна віднести ні до однієї з описаних категорій. Це, наприклад, рукавички з відкритими пальцями для попередження травмування, дошки для самостійного пересаджування з коляски на ліжко або крісло і інші.

Вибирати будь-які додаткові пристосування необхідно в залежності від потреб і можливостей людини. У нас можна отримати безкоштовну консультацію з усіх товарів. Оплата і доставка здійснюються будь-яким зручним для Вас способом.