Все про сучасні модифікації  милиць

Існують кілька різновидів медичних опор, що розрізняються в залежності від фізіологічних і антропометричних станів і особливостей людини (милиці для дітей, для інвалідів, для людей похилого віку та після травм, як тимчасовий захід необхідності):

  • Пахвові моделі вважаються найбільш поширеними. Ідеальні для людей з надмірною масою тіла, травмами нижніх кінцівок і м'язовою гіпотрофією. Купити милиці даного типу можна з алюмінію і дерева, є вироби з регулюванням під довжину зап'ястя і зростання конкретної людини. При виборі необхідно з реального росту хворого відняти 40 см.
  • «Канадка» або вироби під лікоть характеризуються фіксуючою манжетою в області передпліччя. Застосовуються дані милиці для людей з тимчасовими або вродженими захворюваннями підвищеної важкості опорно-рухової системи. Розрізняють декілька форм манжети: пірамідну і округлу.

Милиці пахвові і підлокітні: яку модель вибрати?

При виборі варто звертати увагу на характеристики додаткових конструкцій:

  • Матеріал милиці, тому як деревина, алюміній і сталь характеризуються різними лімітами постійного навантаження.
  • Особливості рукоятки і підлокітника. Верхня частина буває анатомічної або традиційно універсальної форми, а також з наявністю м'якої подушки.
  • Регулювання висоти розширює можливості використання, як для дорослих, так і для дітей.

Де купити підлокітну і пахвову милицю?

На сайті магазина медтехніки Ортоп можна за допомогою фахівця підібрати надійні милиці, які гарантують відповідні медичні умови для результативної реабілітації та якнайшвидшого одужання. Тут представлений широкий вибір, прийнятні ціни і вигідні умови співпраці для оптових замовників.

Впав, отямився - гіпс. А далі - милиці!

При більшості травм і захворювань опорно-рухового апарату потрібні милиці. У разі травмування без них неможливо рухатися, а при серйозних хворобах вони потрібні постійно. Тому їх вибір повинен бути усвідомленим і грамотним. Якщо купити милиці, палиці та інші медичні пристосування, не враховуючи деяких особливостей, це може обернутися різними проблемами: потертостями, пошкодженнями суглобів, запаленнями пахв.

Медичні милиці при переломах - важливі моменти вибору

милиці

Переломи нижніх кінцівок і тазових кісток - перша причина придбання. В даному випадку краще купити милиці з пахвовою конструкцією. А основна умова їх безпеки і зручності полягає в висоті. Накладки на милиці (пахвовий валик) повинен знаходитися на 4-5 см нижче пахвової западини. В іншому випадку хворий «повисне» на них - і незабаром з'являться болі через тиск на нервові закінчення. Оскільки основний упор при русі доводиться робити руками, потрібно купити такі алюмінієві милиці, в яких висота перекладини буде знаходитися вище рівня зап'ястя. Хоча більшість сучасних моделей передбачає різнорівневу фіксацію - залишається тільки відрегулювати її по висоті. Тому, як тільки ви купите милиці, пацієнт повинен звернутися за допомогою до близьких. Після цього потрібно встати на здорову ногу, спертися на щось і злегка зігнути руки в ліктях. Помічник хворого визначить висоту перекладини і зафіксує її.

Ліктьові милиці - при більш легких травмах

При "зимових" травмах, зазвичай, дозволяється часткове навантаження на пошкоджену ногу, тому рекомендують «канадки». Ліктьові милиці краще підбирати в присутності хворого. Їх манжети (або ложе) повинні знаходиться внизу згинають на кілька сантиметрів з урахуванням зростання. Наприклад, при зрості 170 см - на 5-7 см нижче, при зрості більше 180 см - на 10 см і більше. Якщо приїхати і купити милиці немає можливості, скористайтеся консультацією співробітників сайту. Така рекомендація безкоштовна і вона допоможе зорієнтуватися у виборі. Тим більше магазин медичних товарів Ortop забезпечує доступ до консультацій вузькопрофільного фахівця з медичною освітою.

Спеціалізовані милиці - секрети правильного вибору

Окрема історія - милиці для літніх людей. В даному випадку можуть знадобитися різні їх модифікації. Палка-милиця застосовується після травм, багатоопорна тростина з декількома ніжками - в період реабілітації після інсульту і інших захворювань. У випадку з палицею є кілька критеріїв вибору:

  • Висота. Вона повинна доходити до середини стегна. Тому краще купити регульовану палицю.
  • Ручка. Чим більше її діаметр, тим вона зручніше. Добре, якщо на ній є гумові накладки, тоді тростина НЕ буде вислизати.
  • Нижні накладки. Для теплої погоди краще гумові, для холодної пори - шипи. До речі, в даному розділі каталогу представлені спеціальні пристрої проти ковзання.

Всі ці модифікації милиць ви можете недорого купити на даному сайті. У разі необхідності можна скористатися консультацією лікаря. Однак про це потрібно домовитися заздалегідь. Зазвичай, навіть в віддаленому форматі хворому вдається вибрати милиці за прийнятною ціною, враховуючи доставку. Тому як сайт не працює з посередниками, а постачає медичні товари безпосередньо. Замовнику не доводиться чекати їх тижнями, все поставляється за кілька днів. А для тих, хто проживає в Києві діє послуга безкоштовної доставки.