Пульсомір: конструкція приладу

Конструктивно апарат складається з двох основних частин - приймача і датчика. Останній приймає частоту серцевих ударів передаючи її на приймач, де відображається інформація.

Сучасні моделі пульсометрів мають безліч функцій і дозволяють не просто стежити за частотою серцебиття, але і використовувати різні програми і автоматичні режими.

Купити пульсомір рекомендується для того, щоб ставити тривалість вправ і навантаження, а прилад буде стежити за вашим станом, сигналізувати про закінчення тренувань або перевищенні допустимих значень, будь-яких параметрів.

Спортивний годинник для бігу - аналог пульсоміра

Більш досконалим і компактним аналогом пульсоміра є спортивно-туристичні годинники для бігу. Вони поєднують в собі як основну функцію - годинників, що показують час, так і можливості пульсоміра. Особливості конструкції дозволяють поєднати датчик і приймач. Перший розташовується на ремінці або на зворотному боці корпусу годин. А приймач - сам годинник.

Також годинник-пульсомір для спорту має надійний корпус, захищений від попадання пилу і вологи, тому використовувати їх можна не тільки під час тренувань, але і при заняттях екстремальним спортом.

Де і за якою ціною можна купити пульсомір?

Якщо спорт важливий для вас, то вам обов'язково необхідно придбати пульсомір. Простий і компактний прилад виведе ваші заняття спортом на новий рівень, зробить їх високоефективними. Прилади, представлені в нашому інтернет-магазині домашньої медтехніки Ortop, відрізняються високою якістю і функціональністю. Завдяки широкому асортименту ви легко підберете потрібний прилад. Наші фахівці нададуть вам допомогу в цьому питанні, проконсультують щодо функціональних можливостей кожної моделі і особливостей їх експлуатації.

У нас представлені кращі моделі провідних світових виробників (такі, як пульсоміри Beurer), тому ви завжди можете бути впевнені в абсолютній надійності і безвідмовності техніки.