Облаштування дитячої кімнати - важлива частина підготовки до появи малюка. І звичайно хочеться, щоб придбані речі були максимально функціональними, корисними і безпечними. Однією з таких покупок стане дитячий розвиваючий килимок - зручне місце для гри та відпочинку дитини. Магазин ортопедичних товарів «Ортоп» пропонує високоякісні моделі таких виробів, тому вони прослужать Вам не один рік.

Яким може бути дитячий розвиваючий килимок

Всі розвиваючі килимки можна розділити на дві великі категорії:

  • Текстильні.
  • Поліхлорвінілові (ПВХ).

Килимки з тканини найчастіше невеликого розміру (максимум 90 на 90 см), але при цьому вони оснащені різними додатковими елементами. Це можуть бути знімні дуги, на які вішаються всілякі іграшки, брязкальця, прорізувачі для зубів та інше. Деякі моделі таких килимків йдуть з бортиками. При необхідності, їх можна підняти, щоб створити безпечне місце для малюка, або ж опустити, тим самим розширивши площу для повзання.

Ігрові килимки з ПВХ значно більше за розміром, габарити деяких варіантів можуть досягати 2,5 на 1,5 м. На відміну від текстильних моделей, такі вироби завжди двосторонні. При цьому на кожній зі сторін зображені яскраві картинки - азбука, тварини, машинки, лабіринти, дитячі карти та інше. Одним з варіантів ПВХ-виробів є музичний розвиваючий килимок. Натискаючи на малюнки на його поверхні, дитина вивчає різні звуки, наприклад, голоси тварин.

Для якого віку знадобиться ігровий килимок для дітей

розвиваючий килимок для дітей

Якщо Вам потрібен розвиваючий килимок для немовляти, можна придбати текстильний варіант. Поки малюк не встає, йому будуть цікаві підвісні іграшки. Пізніше, щоб не сковувати рухи, дуги з брязкальцями краще зняти. Якщо дитині вже більше півроку, вона пробує повзати, то підійдуть моделі з бортиками. Завдяки їм можна створювати безпечний простір для маленького дослідника.

Слід враховувати, що текстильні килимки, незважаючи на всі переваги, прослужать близько року - для дитини, яка вміє вставати і ходити, вони вже занадто малі.

Універсальним варіантом стане виріб з ПВХ. На ньому зовсім маленькі діти вчаться перевертатися, сидіти, повзати і робити перші кроки. І при цьому ніщо не обмежує їх рухів. Такий дитячий ігровий килимок досить м'який, тому падіння на нього не страшні. Крім цього, він має гарну теплоізоляцією, а значить його можна покласти прямо на підлогу, без додаткових утеплювачів.

Якщо передбачається активна гра, килимок з ПВХ теж стане незамінним. Адже він досить великий, щоб їм міг користуватися навіть школяр. Такі вироби відмінно підійдуть для облаштування дитячої кімнати - килимком виділяється безпечна і тепла ігрова зона.

Важливою перевагою ПВХ є і простий догляд. Він не промокає, не рветься, а будь-які забруднення легко прибираються сухим або вологим протиранням. Після прибирання розвиваючий килимок для дітей відразу готовий до використання, на противагу тканинному, який ще потрібно буде просушити.

Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує кращі товари для догляду за дітьми. Якщо у Вас виникли питання або Ви не знаєте, який розвиваючий килимок купити, зверніться до наших фахівців - вони дадуть безкоштовну консультацію та допоможуть з вибором. Товари можна придбати в медмагазинах мережі або замовити з доставкою додому. Ми приймаємо оплату будь-яким зручним для Вас способом.