Порівняння
Додайте товари для порівняння
Обробка та відправка замовлень
Пн-Пт:
9:00-18:00
Сб-Нд:
вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Ортопедичні вироби для хребта

Навіщо використовується корсет для спини?

У числі ефективних пристосувань, призначених підтримувати хребет у потрібному положенні, на першому місці знаходиться корсет для спини. Виріб допомагає:

  1. Коригувати поставу.
  2. Удосконалювати лінії фігури.
  3. Домогтися відчутного результату в комплексному лікуванні сколіозу.

Використання бандажів для спини показано людям, які постійно відчувають великі навантаження на хребет. Часто це пов'язано з необхідністю тривалий час проводити в сидячій позі або з виконанням монотонних рухів, під час яких хребет знаходиться в неприродному положенні.

Вибираємо корсет для хребта або альтернативні варіанти

Бандаж на хребетІснує безліч видів бандажів для спини. У загальній масі продукції можна виділити:

  • Корсет для хребта. Зразок зазвичай являє собою еластичну основу, посилену ребрами жорсткості і оснащену лямками для надійної фіксації і можливості регулювання положення.
  • Реклінатор. Це виріб несе функцію виправлення постави. Термін «reclinatio» перекладається з латинської мови, як «відхилення назад». Завдяки наявності жорстких вставок плечі під час носіння вироби відводяться назад, що забезпечує правильне положення хребта.
  • Головотримач. Цей вид призначений для щільної фіксації шийного відділу хребта. Зазвичай застосовується при лікуванні специфічних захворювань і після перенесених травм в цій області.
  • Бандаж для спини - універсальний засіб, яке забезпечує лікувальний ефект і дозволяє зменшувати больові відчуття при остеохондрозі, радикуліті, міжхребцевої грижі і інших захворюваннях опорно-рухової системи.

Де купити корсет для спини?

Ортопедичні пристрої для хребта необхідно купувати на торгових майданчиках, які зарекомендували себе з професійної точки зору. Купівля корсета в інтернет - медмагазині «Ortop» стане вигідним придбанням. Тому що, співпрацюючи з цією компанією, ви можете не сумніватися:

В якості представленої продукції. Розробкою моделей займалися провідні лікарі-ортопеди, завдяки чому конструкція кожного пристрою має під собою науково-медичне обгрунтування.
В безпеці виробів. У магазині представлені товари від відомих виробників Європи, України та Росії. Матеріали, з яких виготовлені вироби, пройшли процедуру сертифікації і визнані нешкідливими і гіпоалергенними.
У професійному обслуговуванні. Досвідчені консультанти компанії нададуть детальну інформацію по кожній конкретній позиції і допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням причин і цілей покупки.

Популярні запитання про Ортопедичні вироби для хребта

Види ортопедичних виробів для хребта - повний список

Ортопедичні товари для хребта представлені такими типами виробів:

Ортопедичні товари для шиї, хребта, спини - якому бренду віддати перевагу?

Стабільним попитом користуються шийні коміри (Шанца), коректори постави, корсети і бандажі для спини виробництва компанії "Ortop". За відгуками покупців, товари даного бренду є високоякісними і довговічними.

Що робити, якщо я не знаю як правильно вибрати ортопедичний виріб для хребта?

Не хвилюйтеся! Консультанти медмагазина "Ортоп" допоможуть вам, розповівши про те, як правильно зняти мірки і який тип товару найкраще підійде у вашому випадку.


Середній рейтинг товарів в категорії: Ортопедичні вироби для хребта
4.9 з 5,  177 відгуків 
Мінімальна ціна на комір Шанца, коректор постави, корсет і бандаж для спини: 210.00грн. Максимальна ціна на комір Шанца, коректор постави, корсет і бандаж для спини: 12990.00грн. 893 товара
Відгуки: Ортопедичні вироби для хребта
Вгору