Навіщо використовується корсет для спини?

У числі ефективних пристосувань, призначених підтримувати хребет у потрібному положенні, на першому місці знаходиться корсет для спини. Виріб допомагає:

  1. Коригувати поставу.
  2. Удосконалювати лінії фігури.
  3. Домогтися відчутного результату в комплексному лікуванні сколіозу.

Використання бандажів для спини показано людям, які постійно відчувають великі навантаження на хребет. Часто це пов'язано з необхідністю тривалий час проводити в сидячій позі або з виконанням монотонних рухів, під час яких хребет знаходиться в неприродному положенні.

Вибираємо корсет для хребта або альтернативні варіанти

Бандаж на хребетІснує безліч видів бандажів для спини. У загальній масі продукції можна виділити:

  • Корсет для хребта. Зразок зазвичай являє собою еластичну основу, посилену ребрами жорсткості і оснащену лямками для надійної фіксації і можливості регулювання положення.
  • Реклінатор. Це виріб несе функцію виправлення постави. Термін «reclinatio» перекладається з латинської мови, як «відхилення назад». Завдяки наявності жорстких вставок плечі під час носіння вироби відводяться назад, що забезпечує правильне положення хребта.
  • Головотримач. Цей вид призначений для щільної фіксації шийного відділу хребта. Зазвичай застосовується при лікуванні специфічних захворювань і після перенесених травм в цій області.
  • Бандаж для спини - універсальний засіб, яке забезпечує лікувальний ефект і дозволяє зменшувати больові відчуття при остеохондрозі, радикуліті, міжхребцевої грижі і інших захворюваннях опорно-рухової системи.

Де купити корсет для спини?

Ортопедичні пристрої для хребта необхідно купувати на торгових майданчиках, які зарекомендували себе з професійної точки зору. Купівля корсета в інтернет - медмагазині «Ortop» стане вигідним придбанням. Тому що, співпрацюючи з цією компанією, ви можете не сумніватися:

В якості представленої продукції. Розробкою моделей займалися провідні лікарі-ортопеди, завдяки чому конструкція кожного пристрою має під собою науково-медичне обгрунтування.
В безпеці виробів. У магазині представлені товари від відомих виробників Європи, України та Росії. Матеріали, з яких виготовлені вироби, пройшли процедуру сертифікації і визнані нешкідливими і гіпоалергенними.
У професійному обслуговуванні. Досвідчені консультанти компанії нададуть детальну інформацію по кожній конкретній позиції і допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням причин і цілей покупки.