Захворювання судин можуть бути викликані найрізноманітнішими факторами - ожиріння, малорухливий спосіб життя, ендокринологічні захворювання, прийом гормональних лікарських препаратів або навіть погана спадковість. Якщо раніше такі захворювання були долею людей похилого віку, зараз ними страждають все більша кількість молодих чоловіків.

Одне з кращих рішень для боротьби з із захворюванням - чоловіча компресійна білизна. Якщо застосовувати її правильно, можна істотно поліпшити стан усього організму і зміцнити венозні судини. Суть такої білизни полягає в тому, що вона створює додатковий тиск, що покращує кровообіг і зміцнює судинні стінки.

Принцип дії

При захворюваннях стінок кровоносних судин, особливо на початкових стадіях, судинний хірург призначить носити компресійну білизну для чоловіків. Як вона діє?

Тканина, з якої вона виготовлена, має особливу структуру, завдяки чому вона надає зовнішній тиск на тканини організму, що додатково стимулює кровоносні судини. Це сприяє зменшенню застою крові і поліпшенню кровообігу. Якщо ви страждаєте варикозним захворюванням, компресійний трикотаж істотно покращує стан.

Чоловічий компресійний трикотаж

Хворі судини менш еластичні, ніж здорові, і трикотаж створює додатковий каркас і надає підтримку. Також, при його використанні знижується ризик більш серйозних ускладнень, як тромбоз і тромбофлебіт.

Якщо ви страждаєте судинними захворюваннями, але як і раніше не впевнені, чи потрібен вам компресійний трикотаж, зверніться до судинного хірурга. Він призначить додаткові обстеження і проведе професійну консультацію.

Види компресійного трикотажу для чоловіків

За призначенням, він буває наступних видів:

  • профілактичний - має мінімальний рівень компресії, застосовується з метою профілактики, при активних заняттях спортом, а також під час тривалих поїздок;
  • лікувальний - застосовується при лікуванні судинних захворювань, використовується лише за призначенням лікаря;
  • госпітальний протиемболічний - застосовується при підготовці до хірургічного втручання, а також в післяопераційний період з метою запобігання ризику виникнення тромбоемболії.

За ступенем компресії ортопедичне білизна для чоловіків ділиться на кілька класів:

  • 0 клас - 15-18 мм.рт.ст.; використовується з метою профілактики та запобігання підвищеного навантаження на судини;
  • 1 клас - 18-21 мм.рт.ст.; застосовується на початкових стадіях варикозного захворювання, дозволяє зняти набряклість і втому, а також поліпшити кровообіг;
  • 2 клас - 22-32 мм.рт.ст.; застосовується на 2 і 3 стадії варикозного захворювання, при гострому тромбофлебіті або в період відновлення після операції;
  • 3 клас - 33-46 мм.рт.ст.; застосовується при венозних захворюваннях важкої форми, після хірургічного втручання на судинах, при судинній і лімфовенозній недостатності;
  • 4 клас - 46 мм.рт.ст.; і вище; застосовується вкрай рідко в найважчих випадках, при повній судинній і клапанній недостатності.

Перед тим, як купити компресійний трикотаж для чоловіків, обов'язково отримайте консультацію судинного хірурга. Він оцінить ступінь стану захворювання і допоможе підібрати виріб правильної категорії.

У медмагазині "Ортоп" представлений найширший асортимент товарів. У нас ви обов'язково знайдете потрібний виріб.