Устілки для взуття на підборах

Не секрет, що жінка у взутті на підборах виглядає витончено і жіночно. Візуально нога здається довшою, а хода стає спокусливою. Але тривале ходіння на каблуках шкодить здоров'ю. Щоб мінімізувати навантаження на стопи, рекомендується використовувати устілки для взуття на підборах. Ці вироби рівномірно розподілять навантаження на ступні і виключать сплощення поперечного зводу, а також виникнення інших патологій.

Для якого взутті підходять ортопедичні устілки?

Устілки в модельне взуттяСпеціальні м'які підкладки підходять для будь-якого виду взуття. Найчастіше дівчата купляють вкладки для туфель. Але ці вироби є універсальними. Їх можна використовувати при носінні:
1. Туфель;
2. Черевик;
3. Зимових чобітків;
4. Літніх босоніжок.

Будь-який вид взуття на високих підборах може використовуватися спільно з ортопедичними спеціальними підкладками.

Про переваги устілок під підбори

Устілки для взуття з каблуком м'яко підтримують стопи, підвищуючи амортизацію. Внаслідок зменшення тиску суглоби не піддаються надмірному фізичному навантаженні. Лікарі рекомендують використовувати устілки для взуття на підборах тим, хто страждає від больових відчуттів в колінах і тазостегнових суглобах. Регулярна ходьба у взутті з використанная орто устілок усуває відчуття печіння і стомлюваність ніг.

Як доглядати за устілками

Купуючи в інтернет-магазині ортопедичних товарів і медтехніки устілки для взуття з каблуком будь-якої висоти за доступною ціною, не забувайте, що ці вироби вимагають відповідного догляду. Для очищення поверхні можна використовувати мильний теплий розчин або перекис водню. Останній спосіб дозволить видалити забруднення, і продезинфікує виріб.