Тест - смужки для глюкометра

Тест смужки для глюкометрів - витратні матеріали, які використовуються для визначення концентрації глюкози в крові при автоматичних вимірах. На тест смужки глюкометра наноситься крапля крові, отримана за допомогою проколу скарифікатором або ланцетою. Після потрапляння крові на поверхню смужки відбувається специфічна реакція. Апарат розпізнає і обробляє дані, а потім видає результат (може виводити їх в цифровому вигляді на дисплей).

Тест смужки до глюкометра: види

Тест смужки на цукор в крові бувають двох видів:

· Фотометричні;

· Електрохімічні.

Кожен з варіантів призначений для приладів певного типу. Фотометричні дешеві тест смужки для глюкометра при попаданні крові змінюють забарвлення. Оптичний індикатор зчитує результат і передає його на екран. Вимірювання такого типу можна проводити і без апарату, використовуючи колірну шкалу рівня глюкози з упаковки. Найдешевші тест смужки для фотометрії іноді дають похибку, яка може досягати 20%, тому лікарі і люди, що живуть з діабетом, поступово відходять від їх використання.

Тест - смужки до глюкометра, що працюють за принципом передачі заряду (електрохімічні), стабільно дають точні результати. Залежно від концентрації глюкози компоненти таких смужок формують електричні імпульси різної сили, які зчитуються приладом.

Крім глюкозних випускаються тест смужки для визначення рівня холестерину і ліпідного профілю, також працюють за електрохімічним принципом.

Глюкометр і тест смужки: як вибрати

Виробники домашнього медичного обладнання розробили і випустили безліч варіантів приладів, з якими діабетик здатний самостійно визначити рівень глюкози. Конкуренція між брендами привела до того, що смужки підходять тільки до глюкометрів цієї ж марки. Універсальних матеріалів, сумісних з будь-якими моделями - не існує.

Найдешевші тест - смужки для глюкометра можуть підходити не тільки до приладу того ж діапазону, але і до дорогого апарату. В кінцевому підсумку, поєднання «дорогоий глюкометр - дешеві смужки» дозволить заощадити, адже смужки купуються частіше.

Також у продажу є так звані багаторазові тест смужки для глюкометра, хоча подібна назва не зовсім коректна. Це касета з тест-полями на стрічці, яку вставляють всередину апарату. У приладах, що працюють з такими наборами, є вбудований ланцет. Потрібно піднести палець, натиснути кнопку, щоб крапля крові потрапила всередину, а далі «розумна» електроніка все зробить сама. Використана ділянка касети буде автоматично перемотана для наступного вимірювання.

Правила використання тест смужок

При діабеті важлива достовірна інформація про концентрацію глюкози в крові. Щоб тест смужки показували правильний результат, потрібно:

· Тримати смужки в сухому місці, захищеному від сонячних променів;

· Щільно закривати банку або коробку з смужками після кожного аналізу;

· Використовувати відкриту упаковку протягом часу, зазначеного виробником.

Під час застосування смужок потрібно стежити за терміном придатності, після закінчення - замінити або викинути.

Де купити

Інтернет-магазин медичної техніки «Ортоп» пропонує Вам купити тест смужки для глюкометра. В наявності набори для вимірювання:

· Глюкози;

· Холестерину;

· Ліпопротеїдів.

Перед покупкою Вас безкоштовно проконсультують фахівці з медичною освітою. Доставка по Києву - кур'єром або поштовими службами, по Україні - оператором «Нова пошта». Оплата - будь-яким, зручним для покупця, способом.