Як вибрати наколінники медичні?

Якщо ви займаєтесь спортом, і коліна відчувають серйозні навантаження, виникають часті падіння, то вам потрібні бандажі з поліцентричними шарнірами або з гелевим кільцем. Якщо ви проходите післяопераційні процедури, то вам знадобиться реабілітаційний колінний ортез з регулятором. Він стане в нагоді тим, хто проходить відновно-лікувальний курс після операції на хрестоподібних зв'язках, і лікує коліна. Такі наколінники потрібні спортсменам, які пережили травми. Вибираючи ортез на колінний суглоб, необхідно знати, як регулюється його обсяг, і наскільки щільно прилягає він до суглобу. Тип тканини також має значення. Вона не повинна дратувати шкіру. Так як виріб щільно прилягає до шкіри, то тканину обов'язково повинна бути дихаючої, щоб не відчувати дискомфорту.

Особливості підбору ортопедичних наколінників

У каталозі нашого інтернет-медмагазину ви зможете вибрати і купити колінні ортези таких видів:

 • компресійні;
 • ліво- і правосторонні;
 • післяопераційні;
 • роз'ємні;
 • реабілітаційні;
 • зігріваючі;
 • спортивні;
 • фіксуючі.

Найбільш затребуваними серед них є медичні наколінники, які використовуються для лікування травм коліна або їх профілактики. Але і цих ортопедичних конструкцій існує величезна кількість. Визначити, що конкретно вам потрібно - тутор-стабілізатор на колінний суглоб, еластичний медичний наколінник або який-небудь інший вид колінного ортеза, вирішує лікар. Але, збираючись купити якісний ортопедичний виріб, вам не завадить хоча б поверхово орієнтуватися в різновидах фіксаторів і їх особливості.

Класифікувати наколінники найзручніше за типом їх фіксації. Це найбільш важливий параметр вибору для кожного, хто хоче купити ортез колінного суглоба. Від вибору ортопедичного наколінника безпосередньо залежить ваше одужання і стан в майбутньому. Недостатньо щільний фіксатор не зможе зупинити прогресування захворювання, оскільки не захищає в належній мірі ваше коліно. Надмірно сильна фіксація небезпечна через ризик порушення кровообігу.

Наш інтернет-магазин ортопедичних товарів рекомендує не займатися самолікуванням, а здійснювати замовлення ортезів, бандажів і Тутор для іммобілізації коліна після консультації фахівця і відвідування хірурга або ортопеда.

Класифікація бандажів на коліно

Жителям Києва та віддалених від столиці міст України в рівній мірі доступні сьогодні сучасні ортопедичні товари в усьому їх різноманітті, завдяки можливостям Інтернету. На нашому спеціалізованому ресурсі ви можете недорого купити високоякісну продукцію від провідних світових і вітчизняних виробників. В асортименті магазину представлено безліч фіксаторів колінного суглоба, які класифікуються за низкою основних ознак.

За типом конструкції:

 1. Шарнірні. Жорсткі або напівтверді шини-фіксатори, з'єднані між собою за допомогою шарнірів. Вони застосовуються переважно при травмах з ускладненнями і після операцій при нестабільності колінного суглоба, слабкості хрестоподібних зв'язок.
 2. Безшарнірні. Еластичні ортопедичні наколінники без ребер жорсткості. Лікарі в Україні рекомендують купити такий бандаж для застосування в пізні періоди післяопераційної реабілітації, при незначних травмах і запаленнях в області суглоба.
 3. Закриті наколінники (шарнірні, безшарнірні, з ребрами жорсткості, пропріорецептивні, компресійні, зігріваючі та т. Д.). Застосовуються спортсменами при інтенсивних навантаженнях в захисних цілях і за медичними показаннями для підтримки коліна на великій площі і усунення больового синдрому.
 4. Відкриті (роз'ємні). За рахунок особливостей конструкції підходять людям з великою різницею в обсягах нижньої третини стегна і верхньої третини гомілки. Так само зручно їх надягати людям з проблемами суглобів пальців. Наколінники відкритого типу з бічними або спіральними ребрами жорсткості допомагають фіксувати суглоб в потрібному положенні і мають легкий зігріваючий ефект. Застосовуються при порушеннях з помірними і періодичними больовими відчуттями.

За функціональністю:

 • Фіксуючі. Жорсткий тутор з м'яким внутрішнім покриттям забезпечить утримання пошкодженого місця в необхідному положенні після важких травм і операцій. Колінний фіксує ортез поступово буде проводити корекцію зміщення або деформації.
 • Коригувальні. Жорсткі або напівтверді ортопедичні наколінники, здатні змінювати ступінь фіксації або її форму, активно використовують при травмах меніска і переломах зі зміщенням.

За ступенем фіксації:

 • Жорсткі наколінники. Служать альтернативою гіпсу і забезпечують повну нерухомість суглобу.
 • Напівтверді наколінники. Рекомендовані не тільки в період реабілітації після травм і операцій, а й при хронічних мікротравмах.
 • М'які наколінники. Еластичний ортопедичний бандаж з легкої фіксацією показаний при хронічних запальних процесах, пошкодженнях меніска і інших порушеннях. Може мати компресійний ефект.

Бандаж на коліноКолінні фіксатори показані в таких випадках:

 1. Коли після травми з коліна знімають гіпс, ортопедичний медичний наколінник надасть ефективний мікромасажний і зігріваючий вплив, сприятиме відновленню кровообігу і обмінних процесів.
 2. Якщо на коліні була проведена хірургічна операція, ортез на колінний суглоб забезпечить, фіксацію і зниження навантаження при фізичній активності різного роду.
 3. Купити ортез на колінний суглоб при запальних процесах - розумне рішення, адже він суттєво знизить докучають болі в суглобі.
 4. При пошкодженні меніска або нестабільності колінної чашечки не обійтися без бандажа.
 5. Відновлювальні процеси після травм проходять значно легше і ефективніше з ортопедичними наколінниками.
 6. Обзавестися потрібними еластичними медичними наколінниками рекомендовано спортсменам в профілактичних цілях.
 7. Для стабілізації при розтягненнях бічних і хрестоподібних зв'язок.
 8. При захворюваннях вен, їх запаленні і порушеннях кровообігу (в таких випадках до вибору наколінників слід підходити з граничною ретельністю, щоб не створити загрозу виникнення тромбозу, через постійне передавлення пошкоджених вен)

Ортез на колінний суглоб при травмах чашечки

Якщо необхідно зафіксувати чашечку, то ми рекомендуємо придбати спеціальний тутор на колінний суглоб, що підтримує чашечку. Він має ребра жорсткості і виріз для чашечки. Ребра зроблені з металу або міцного пластику. Ортез можна використовувати при артриті і артрозі. При виборі даного вироби слід виміряти діаметр коліна в положенні стоячи. Виходячи з цього значення, слід підбирати бандаж на коліно.

Якщо необхідно підтримувати комфортну температуру зв'язок і м'язової тканини в районі коліна, то слід вибирати утеплені моделі. Вони будуть корисні при заняттях спортом на вулиці або в холодному приміщенні. Особливо знадобляться вони для тих спортсменів, які займаються в залі: волейболістів, тенісистів, футболістів, легкоатлетів і т.п. Залежно від типу покриття вибирається той чи інший бандаж. Ще їх застосовують при вивихах або пошкодженнях колінного суглоба під час занять спортом. Наш магазин пропонує великий вибір фіксуючих бандажів за доступними цінами.

Переваги використання бандажу на коліно

Еластичний бандаж на коліно має особливу конструкцію, що забезпечує підтримку, захист та фіксацію колінного суглоба. Функціональність ортопедичних виробів залежить від їхнього типу, виду, ступеня фіксації та інших характеристик.
До головних переваг бандажів на коліно фахівці належать:
● правильну фіксацію та підтримку колінного суглоба в анатомічно правильному положенні;
● ефективний захист від впливу зовнішніх механічних пошкоджень;
● покращення біомеханіки суглоба;
● запобігання тертю хрящової тканини, що сприяє профілактиці запальних процесів;
● рівномірний розподіл навантаження на суглоб.
Таким чином, ортопедичні бандажі на коліно можна носити для профілактики травм у період інтенсивних навантажень та для швидкого відновлення, зниження болю та дискомфорту, покращення загального самопочуття.
Придбати відповідну модель бандажу ви зможете на нашому сайті. Онлайн-консультанти медмагазину “Ортоп” матимуть максимальну допомогу у виборі та дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, щодо характеристик та особливостей товару.

Де краще купити наколінники в Києві?

Якщо вам потрібен хороший бандаж на коліно, то заходите на наш сайт Ortop.ua. Тут можна підібрати ортопедичні товари за нормальними цінами. З їх допомогою можна поліпшити кровообіг в районі суглобів і швидше пройти реабілітаційний курс. Товари можна вибрати за розмірами, функцій, матеріалами, ціною, кольором, щільності прилягання. В інтернет-магазині можна замовити товар і оплатити його вартість картою банку, або кур'єру при отриманні.

Якщо у вас виникло питання по товару, то наші консультанти допоможуть вирішити його. Всі вироби має медичний сертифікат якості. Ми гарантуємо своєчасну доставку товарів по Києву та іншим містам України.

Для фіксації чашечки використовуються наколінники. Вони необхідні при заняттях спортом і при хворобах колін. Вироби будуть вкрай корисні тим, хто проходить відновлювальний період. Вони мають регульовані ремені для фіксації на нозі і зроблені з еластичного матеріалу.