Магазин на Осокорках

Адреса: вулиця Здолбунівська, 7Г, ТЦ «NOVUS»

Телефони: (067) 759-43-94, (066) 511-71-26

Час роботи: щодня без вихідних та перерви з 10:00 до 20:00.


«Ортоп» - ортопедичний салон і медтехніка на Осокорках.

Широкий асортимент ортопедичного взуття для дітей і дорослих, ортопедичних товарів і медтехніки ви знайдете в нашому медмагазині. В салоні, за попереднім записом по телефону, приймає досвідчений лікар-ортопед. Після його консультації ви можете на місці замовити виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, і вони будуть готові менш ніж за півгодини.

 

Як дістатися в медмагазин на Осокорках?

Громадським транспортом

Магазин ортопедичних товарів знаходиться в 2 кілометрах від станції метро «Осокорки», подолати які ви можете на автобусі №87 або маршрутці №535, доїхавши до зупинки «ВАТ Осокор». Вийшовши на зупинці, йдіть по правій стороні вулиці Здолбунівська і через 400 метрів поверніть праворуч у бік ТЦ «NOVUS», всередині якого ви і знайдете наш магазин медтехніки, який розташований біля аптеки «Доброго дня» і «Нової Пошти». Від станції метро «Харківська» можна доїхати на маршрутці №599 або автобусі №108, виходити потрібно на зупинці «вулиця Сортувальна». Від станції метро «Бориспільська» можна доїхати на маршрутці №177 або №178, виходити потрібно на зупинці «вулиця Сортувальна».

Якщо ви будете їхати від станції метро «Лівобережна», то вам потрібно скористатися автобусом №108 або маршруткою №178, №599 і вийти на зупинці «вулиця Сортувальна». З маршрутки №177 слід вийти на зупинці «вулиця Здолбунівська».

Автомобілем

Якщо ви будете їхати в наш ортопедичний салон з боку станції метро «Осокорки», то вам потрібно на розв'язці рухатися в бік Дніпровської набережної і далі по ній 2 кілометри, після чого поверніть праворуч на вулицю Здолбунівську. Через 400 метрів поверніть ще раз направо і, проїхавши 100 метрів, ви опинитеся біля будівлі ТЦ «NOVUS», де і знаходиться наш медмагазин, поруч з яким є аптека «Доброго дня» і «Нова Пошта». Якщо у вас виникнуть труднощі з маршрутом, то рекомендуємо вам скористатися навігатором в автомобілі або вашому смартфоні, ввівши адресу салону ортопедії «Ортоп» - вулиця Здолбунівська, 7Г. Також ви можете зателефонувати за контактними телефонами, і наші співробітники з радістю розкажуть вам як доїхати.

Магазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на ОсокоркахМагазин на Осокорках