Зовнішній вигляд відіграє важливу роль в сприйнятті людини, особливо під час першої зустрічі. І справа не тільки в рисах обличчя - дуже важливе уміння доглядати за собою і дотримуватися особистої гігієни. Зазвичай, коли ми говоримо про доглянуту людину, ми маємо на увазі охайний одяг, свіжий подих, чисте і підтягнуте тіло. Всього цього можна досягти своїми силами, використовуючи спеціальні прилади. 

Як доглядати за ротовою порожниною

Гігієна порожнини рота - це не тільки естетична необхідність. Звичайно, виблискуюча посмішка і свіжий подих грають важливу роль у формуванні іміджу, але є й інші нюанси. При недостатньому догляді виникають хвороби зубів і ясен, страждають також легені, серцево-судинна, опорно-рухова, нервова і травна системи. Щоб цього не сталося потрібно приділяти достатньо уваги чищенню зубів і іншим гігієнічним процедурам ротової порожнини.

Як здійснювати догляд за зубами

Всіх нас з дитинства вчать чистити зуби мінімум двічі в день за допомогою зубної щітки. Однак ні відразу після пробудження, ні після важкого робочого дня ніяк не хочеться робити енергійні рухи цим приладом. Відмінним рішенням може стати звукова електрична зубна щітка - крім того, що на гігієнічну процедуру піде набагато менше зусиль, одночасно Ви отримаєте більш глибоке очищення зубів, при цьому маючи можливість самостійно регулювати швидкість і інтенсивність чистки, а також її тривалість.
Щоб відчути більш глибоке очищення ротової порожнини, ми рекомендуємо скористатися іригатором. Це прилад, який ефективно видаляє залишки їжі і зубний наліт з таких важкодоступних частин рота, як міжзубний простір і зуби мудрості, а також робить м'який масаж ясен. Цей пристрій відмінно підійде для догляду за ротовою порожниною при наявності ортодонтичних конструкцій і зубних протезів.

Як здійснювати контроль ваги

Вага людини повинна підтримуватися в нормі - поганий як її надлишок, так і недолік. Особливо це важливо тим, хто хоче привести своє тіло в форму, і вагітним. Існують також деякі патологічні стани, при яких потрібно відстежувати коливання ваги. Для вимірювання маси тіла існують спеціальні прилади - підлогові ваги.

Якими бувають ці пристрої

1. Електронні ваги. Дозволяють точно виміряти масу тіла. Підійдуть тим, хто скидає вагу або, навпаки, набирає під час вагітності, а також після дистрофії. З їх допомогою можна контролювати коливання маси тіла при різних хворобах, які їх провокують.
2. Діагностичні ваги. Крім точного вимірювання ваги допомагають визначити вміст в організмі м'язів і жиру. Це відбувається за рахунок того, що пристрій пропускає легкий електричний сигнал по тілу і аналізує отримані дані. Ваги-аналізатори відмінно підходять тим, хто веде щоденник ваги, і всім бажаючим дізнатись про стан свого організму.

Як замовити пристрої для догляду та гігієни в нашому магазині

Ми надаємо широкий асортимент товарів для догляду та гігієни, в тому числі засобів для очищення ротової порожнини. А підлогові ваги стануть для всіх людей, які стежать за своїм здоров'ям і зовнішністю, незамінним помічником у відстеженні своєї ваги. У медмагазині "Ортоп" можна підібрати такий прилад будь-якої конструкції і конфігурації. Ви завжди можете замовити необхідну річ за допомогою кошика сайту або дзвінка продавцю-консультанту в робочий час.