Істотні відмінності між дитячим і дорослим організмом призводять до необхідності створення окремої категорії медичних товарів для дітей. Це дозволяє підібрати максимально відповідний розмір і фасон для кожної конкретної дитини в будь-якому віці, завдяки чому забезпечується висока ефективність лікування того чи іншого захворювання. Давайте розглянемо основні групи дитячих ортопедичних виробів, які представлені в медмагазині «Ортоп»:

 

Шийні коміри і головотримачі для дітей

У ситуаціях, коли дитині потрібна додаткова підтримка голови з розвантаженням шиї, на допомогу прийде ортопедичний шийний комір для дітей потрібного ступеня фіксації, який повинен призначити лікар. Це стосується таких патологій, як:

 • травма шийного відділу хребта, зокрема, у новонароджених внаслідок важких пологів;
 • вроджена чи набута кривошия;
 • компресійний перелом хребців шийного відділу;
 • пошкодження м'язів і зв'язок шиї.

 

Коректор постави для дітей.

Дана група товарів включає в себе: дитячий ортопедичний реклінатор, бандаж для ключиці, корсет для корекції постави різного ступеня жорсткості, який виконує 2 основні функції:

 1. стабілізація та підтримка грудного відділу хребта, зокрема для корекції порушень постави, при сколіозі, нескладних переломах хребців грудного відділу, міжхребцевих грижах;
 2. іммобілізація кісткових уламків при переломі ключиці, коли потрібно максимально розвести плечі дитини і зафіксувати їх в цьому положенні на деякий час.

 

Дитячі корсети і бандажі для спини.

У каталозі нашого магазину представлені такі моделі:

 • післяопераційні пояси для реабілітації після великих операцій на черевній порожнині;
 • бандажі для лікування пупкової грижі;
 • посилені попереково-крижові корсети для підтримки хребта при травмах і захворюваннях хребців.

 

Дитячі бандажі та ортези на руку. Дитячі бандажі та ортези для ніг.

Всі бандажі поділяють на 3 ступені фіксації: еластичні, середньої жорсткості і жорсткі. Залежно від цього фактора, вони виконують різні функції:

 

 • еластичні - використовуються при розтягненнях, артритах, міозитах, тендинітах тощо, а також для пізньої реабілітації після переломів і операцій;
 • напівжорсткі - застосовуються при неускладнених травмах;
 • жорсткі бандажі замінюють собою гіпсову лонгету, забезпечуючи повне знерухомлення верхньої або нижньої кінцівки. Вони можуть знадобитися при складних переломах, розривах зв'язок і м'язів, важких травмах суглобів, а також після великих операцій на руці або нозі.

 

Ортези на тазостегновий суглоб для дітей.

Дана рубрика є унікальним розділом ортопедичних товарів для дитячого віку. Ортези різної конфігурації застосовуються при важкому природженому захворюванні, для лікування якого потрібна тривала фіксація стегон дитини в розведеному положенні (дисплазія тазостегнових суглобів). У нашому каталозі Ви знайдете такі вироби, як стремена Павліка, шина Фрейка, апарат Гневковського, шина Віленського і інші модифікації тазостегнових бандажів.

 

Дитячі коректори і ортези на стопу.

При виникненні вальгусної деформації першого пальця стопи в дитячому віці необхідно терміново відвідати ортопеда, адже, чим раніше почнеться терапія даного порушення, тим краще буде результат, і Ваша дитина зможе уникнути ускладнень, які важко піддаються лікуванню. Лікар може порадити купити коректор на стопу дитини, вибрати який Ви можете в магазині ортопедичних товарів "Ортоп". Крім іншого, ми пропонуємо ознайомитися з гелевими протекторами, які забезпечать комфорт для стоп Вашого малюка і забезпечать їх захист від натирань.

 

Ортопедичні рюкзаки для дітей.

Сучасні школярі стикаються з необхідністю носити з собою важкі ранці, повні книг, зошитів і письмового приладдя. На жаль, така практика в тривалій перспективі може негативно позначитися на поставі і здоров'ї дитини. Щоб не допустити виникнення подібних всіляких проблем, можна купити шкільний ортопедичний рюкзак, оскільки він здатний рівномірно розподілити вагу, яка знаходяться в ньому, на спину і плечі, дозволяючи комфортно і безпечно справлятися зі шкільними навантаженнями. У нашому асортименті представлений широкий вибір яскравих, барвистих і цікавих моделей, серед яких Ваша дитина обов'язково знайде ту, що їй сподобається.

 

Призначити тий чи інший ортопедичне виріб повинен тільки лікар після огляду і діагностики проблеми. Самолікування може бути вкрай небезпечним, особливо при наявності  серйозних травм суглобів і хребта! Саме доктор підкаже Вам, яку модель вибрати і як підібрати правильний розмір, адже кожен виріб, представлений на ринку ортопедії, виконує певну терапевтичну функцію.

 

Всі дитячі ортопедичні товари, представлені в каталозі нашого медмагазину "Ортоп", мають відповідні сертифікати і ліцензії, що підтверджують їх якість. Ми прагнемо принести користь своїм покупцям і допомогти їм у скрутну хвилину хвороби, тому пропонуємо широкий вибір різних виробів лікувального призначення за найнижчими цінами, що існують на українському ринку. Наші співробітники, які мають профільну медичну освіту, дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо асортименту, розміру і призначення представленої продукції.

 

Щоб придбати потрібний Вам товар, скористайтеся одним із запропонованих варіантів:

 1. заповніть форму замовлення на сайті;
 2. зателефонуйте нам по телефону в будній день з 9:00 до 18:00;
 3. відвідайте один з наших салонів в Києві і інших містах України.

 

Оплатити замовлення можна будь-яким способом, який Вам найбільш зручний. Ми оперативно опрацюємо його і, якщо Ви побажаєте, зробимо доставку в найстисліші терміни: по Києву кур'єром або поштою, в інші міста послугами "Нової Пошти".

 

Бажаємо корисних покупок!