Усі батьки хочуть, щоб їх дитина була здоровою. Однак, за статистикою, ще в перші місяці життя приблизно у 25% новонароджених виявляються ті чи інші патології опорно-рухового апарату (найпоширеніші з них - кривошия і дисплазія тазостегнових суглобів), а в більш дорослому віці багато дітей починають страждати від порушень постави і інших проблем. Позбутися від них допомагають спеціалізовані ортопедичні товари.
Дитяча ортопедія Мартинюк, представлена ​​в нашому каталозі різними пристосуваннями для лікування дисплазії тазостегнового суглоба, вродженого вивиху стегна, захворювань шийного відділу хребта і спини, дозволяє досить швидко досягти позитивних результатів. Головна умова - чітко слідувати правилам використання виробів та рекомендацій лікаря-ортопеда (саме він повинен підбирати найбільш підходяще пристосування в кожному конкретному випадку).

Які ортопедичні товари для дітей випускає ПП Мартинюк?

В першу чергу, хочемо відзначити вироби, призначені для лікування патологій кульшових суглобів у дітей - в цій категорії у виробника представлений досить великий асортимент товарів. Приватне підприємство з випуску ортопедичної продукції Мартинюк пропонує такі пристосування, як:
· Профштани (шина Фрейка).
· Розсувні профштани з можливістю регулювання ступеня відведення стегна.
· Стремена Павлика.
· Апарат Гневковського.
· Шина Віленського.
Перераховані пристосування відмінно справляються із завданням вправляння і фіксації вродженого вивиху, підвивиху головки стегна, а також надають ефективну допомогу в лікуванні дисплазії тазостегнових суглобів. Оптимальна конструкція в кожному випадку підбирається індивідуально, залежно від характеру і ступеня тяжкості патології, тому перед покупкою обов'язково слід проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем.
Представлені в даному розділі і інші ортопедичні товари для дітей:
· Шийний комір (головоутримувач) призначений для лікування і профілактики дитячої кривошиї, а також помірної фіксації голови і шийного відділу хребта в період реабілітації після травм.
· Бандаж для шиї Філадельфія застосовується при необхідності жорсткої фіксації та обмеження рухливості шийного відділу хребта після травм, операцій.
· Коректор постави. Забезпечує надійну підтримку хребта і нормалізацію тонусу м'язів спини. Використовується для лікування сколіозу і інших порушень постави у дітей.
Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує найвигідніші ціни на дитячі ортопедичні товари найвищої якості з сертифікатами і гарантією на них. Купити ортопедичні вироби для дітей Ви можете з доставкою в будь-який населений пункт України - для цього достатньо просто зв'язатися з нами за телефоном або заповнити форму замовлення на сайті.