Порівняння
Додайте товари для порівняння
Робота call-центру, відправка замовлень

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Бандаж на тазостегновий суглоб

Бандаж на тазостегновий суглоб - медичний виріб, що застосовується з лікувально-профілактичною метою. Відгуки користувачів стверджують, що доступна ціна бандажа на тазостегновий суглоб дозволяє використовувати його в період одужання після травмування. Оскільки тазостегнові суглоби щодня загрожує найбільша навантаженні, під час відновного періоду дуже важливо застосовувати бандажі екстра-класу. Бандаж для тазостегнових суглобів призначається для носіння пацієнтам в післяопераційний період для прискорення процесу регенерації тканин.

Принцип дії тазостегнового бандажа

Бандаж на тазостегновий суглоб забезпечує необхідну підтримку в найбільш проблемній ділянці тіла. Принцип роботи фіксатора максимально простий - конструкція підтримує суглоби, м'язи і м'які тканини стегон, прискорюючи відновлювальні процеси. Вид конструкції вибирається лікарем на підставі особливостей травмування пацієнта.

Якщо планується купити бандаж на тазостегновий суглоб еластичного виду, необхідно знати, що він надає стягуюче вплив на тканини. Для обмеження рухливості стегна після травми, рекомендується придбати регульований ортез на тазостегновий суглоб. Завдяки ребрам жорсткості конструкції відбувається фіксація рухливих суглобів, що не дозволяє їм здійснювати рухи, що актуально після операцій на проблемній зоні.

Про показання і протипоказання

Бандаж на стегноМедики рекомендують купити бандаж на стегно для терапії таких захворювань:

 • при виявленні дестабілізації стегнових суглобів;
 • в процесі реабілітації після хірургічного втручання;
 • як допоміжний засіб для лікування артрозу;
 • з профілактичною метою на період активних фізичних занять;
 • при переломі стегна;
 • в ході лікування дитячих суглобових вивихів;
 • після проходження ендопротезування;
 • при невиліковне руйнуванні тазостегнових хрящових тканин.

Протипоказань до використання ортеза не існує. Але рішення про доцільність застосування даного медичного засобу приймає лікуючий лікар.

Жорсткі бандажі та м'які ортези

Купити ортез на тазостегновий суглоб можна в нашому медмагазині. На замовлення буде здійснена доставка вироби за вказаною адресою. В асортименті пропонуються м'які ортези на тазостегновий суглоб за доступною ціною, а також жорсткі бандажі, виготовлені з якісної, міцної тканини.

 

Популярні запитання про Бандаж на тазостегновий суглоб

Яких видів буває ортез на стегно?

Фіксатор тазостегнового суглоба буває:

 • Компресійний
 • Лікувально-профілактичний
 • Реабілітаційний
 • Спортивний
 • Фіксуючий

Бандаж на стегно і ортез тазостегнового суглоба - в чому різниця?

Бандаж тазостегновий - це медичне пристосування, яке служить для легкої та помірної (середньої) фіксації суглоба, його розвантаження, а також - часткової іммобілізації і стабілізації.
Ортез тазостегновий - виріб, схожий на свій попередній аналог, але він практично завжди забезпечений різними ребрами жорсткості для високого рівня фіксації.

Як підібрати бандаж для стегна?

Для визначення розміру потрібно дізнатися окружність стегна. Для цього зігніть ногу в коліні приблизно на 30 ° і оберніть сантиметрову стрічку навколо самої широкої частини ноги. Отриману цифру звірте з розмірною таблицею, що додається до кожної моделі ортеза. Якщо Вам необхідно купити бандаж тазостегновий для стабілізації тазового кільця, то вимірювати необхідно обхват стегон на 10см нижче талії.


Середній рейтинг товарів в категорії: Бандаж на тазостегновий суглоб
5.0 з 5,  9 відгуків 
Мінімальна ціна на ортез на тазостегновий суглоб: 165.00грн. Максимальна ціна на ортез на тазостегновий суглоб: 16940.00грн.
Відгуки: Бандаж на тазостегновий суглоб
Вгору