Бандаж на тазостегновий суглоб - медичний виріб, що застосовується з лікувально-профілактичною метою. Відгуки користувачів стверджують, що доступна ціна бандажа на тазостегновий суглоб дозволяє використовувати його в період одужання після травмування. Оскільки тазостегнові суглоби щодня загрожує найбільша навантаженні, під час відновного періоду дуже важливо застосовувати бандажі екстра-класу. Бандаж для тазостегнових суглобів призначається для носіння пацієнтам в післяопераційний період для прискорення процесу регенерації тканин.

Принцип дії тазостегнового бандажа

Бандаж на тазостегновий суглоб забезпечує необхідну підтримку в найбільш проблемній ділянці тіла. Принцип роботи фіксатора максимально простий - конструкція підтримує суглоби, м'язи і м'які тканини стегон, прискорюючи відновлювальні процеси. Вид конструкції вибирається лікарем на підставі особливостей травмування пацієнта.

Якщо планується купити бандаж на тазостегновий суглоб еластичного виду, необхідно знати, що він надає стягуюче вплив на тканини. Для обмеження рухливості стегна після травми, рекомендується придбати регульований ортез на тазостегновий суглоб. Завдяки ребрам жорсткості конструкції відбувається фіксація рухливих суглобів, що не дозволяє їм здійснювати рухи, що актуально після операцій на проблемній зоні.

Про показання і протипоказання

Бандаж на стегноМедики рекомендують купити бандаж на стегно для терапії таких захворювань:

  • при виявленні дестабілізації стегнових суглобів;
  • в процесі реабілітації після хірургічного втручання;
  • як допоміжний засіб для лікування артрозу;
  • з профілактичною метою на період активних фізичних занять;
  • при переломі стегна;
  • в ході лікування дитячих суглобових вивихів;
  • після проходження ендопротезування;
  • при невиліковне руйнуванні тазостегнових хрящових тканин.

Протипоказань до використання ортеза не існує. Але рішення про доцільність застосування даного медичного засобу приймає лікуючий лікар.

Жорсткі бандажі та м'які ортези

Купити ортез на тазостегновий суглоб можна в нашому медмагазині. На замовлення буде здійснена доставка вироби за вказаною адресою. В асортименті пропонуються м'які ортези на тазостегновий суглоб за доступною ціною, а також жорсткі бандажі, виготовлені з якісної, міцної тканини.

Особливості та правила використання бандажів на тазостегновий суглоб

Те, наскільки ефективним буде використання бандажу на кульшовому суглобі при лікуванні захворювань та в період реабілітації після травми або операції, залежить від вибору моделі ортопедичного виробу. Підбираються бандажі індивідуально з урахуванням показань до застосування. Перед покупкою враховуються:
- Розмір виробу;
- матеріал виготовлення;
- тип та ступінь жорсткості;
- спосіб та міцність фіксації.
Підібрати потрібну модель бандажу вам допоможуть консультанти спеціалізованого інтернет-медмагазину "Ортоп".
Що стосується особливостей носіння ортопедичних виробів на кульшовому суглобі, то існують загальні правила, яким необхідно слідувати для забезпечення бажаних результатів лікування. Залежно від показань бандаж носять від 2 до 14 годин на день. При серйозних проблемах виріб можуть рекомендувати знімати лише перед сном.
Не менш важливим є і догляд за ортопедичним бандажом. Під час використання потрібно регулярно чистити. М'які вироби стирають у теплій воді з додаванням мила, пластикові та металеві деталі бандажів інших типів очищають від забруднень вологою серветкою.