Стремена Павлика - ефективна конструкція, яка дозволяє дитині одужати

Вродженим вивихом стегна називають закладену природою неповноцінність суглоба. Саме вона може і призводить до вивиху або підвивиху головки кістки стегна. Синонім до цього страшного діагнозу - дисплазія тазостегнового суглоба. Стремена Павлика допомагають боротися з цією хворобою ефективно і без негативних наслідків.

А ви знали, що перше успішне лікування творець цих стремян, ортопед Арнольд Павлик зі Швеції, провів в 1946 році? Саме тоді в Празі ортопед заявив про те, що вроджений вивих був успішно вилікували, адже він використовував новий дитячий ортез на тазостегновий суглоб або, як сказав сам Павлик, «функціональний спосіб лікування». Саме так доктор назвав своє творіння. У той час для того щоб забезпечити згинання і відведення ніг, використовували жорсткі конструкції, через що в тазостегнових суглобах руху були обмежені. У підсумку - лікування зі старомодними конструкціями закінчувалися ускладненнями, а саме асептичний некроз головки кістки стегна. Це захворювання дуже важке, і зустрічалося воно у 30% дітей, яких лікували жорсткими конструкціями.

І лише зі створенням стремян Павлика про такі ускладнення вдалося забути. Сам творець стремян для дітей говорив про свій винахід, що саме ця конструкція допомагає утримувати ніжки в розведеному і зігнутому стані, але при цьому дає можливість зберегти рухливість суглоба. Тазостегновий суглоб, перш за все, - орган руху, а дані стремена для дітей допомагають лікувати дисплазію безпечно.

Показання до використання стремен Павлика:

  • лікування підвивиху і вивиху стегна;
  • лікування дисплазії.

З того часу стремена при дисплазії активно використовуються для лікування цього захворювання у дітей.

Дитячі сучасні ортези на тазостегновий суглоб - надійний спосіб побороти хворобу

Ортез має дуже важливе призначення - прискорити процес відновлення суглоба у малюків з дисплазією або вродженим вивихом стегна. У нашому каталозі товарів для дітей представлені різні якісні ортези, здатні забезпечити надійну фіксацію суглоба в відведеному положенні. 90% позицій закуповуються у вітчизняного виробника ПП Мартинюк, в тому числі і стремена Павлика. З відгуками на товари ви можете ознайомитися на сайті. Якісні ортези виробляються з міцного матеріалу і м'якої тканини, тому у немовлят не виникає відчуттів здавлювання і діскомфорта.Леченіе за допомогою дитячих тазостегнових ортезів

Всі дитячі ортези, будь то стремена Павліка або апарат Гневковського або шина Фрейка (подушка Фрейка), якісно виконують своє завдання: допомагають діткам побороти захворювання тазостегнового суглоба. Тазостегновий ортез виконує наступні функції:

  1. забезпечує надійну фіксацію тазостегнового суглоба;
  2. при регулярному застосуванні за призначенням лікаря допомагає лікувати вроджені захворювання суглоба;
  3. допомагає відновитися максимально швидко після операції, проведеної на тазостегновому суглобі.

Якщо доктор призначив для лікування стремена, купити їх можна в «Ортоп». У нашому інтернет-медмагазині ви знайдете ортези для дітей і новонароджених. Відправка можлива по всій Україні.

Чи потрібні дитині стремена?

Бувають випадки, коли ортопед призначає лікування хвороби тазостегнового суглоба за допомогою ортезів, в тому числі з використанням стремян Павлика, але батьки проти. Вони вибирають лікування масажем або гімнастикою, в той час, як йде дорогоцінна можливість виправити ситуацію. Такі способи не завжди допомагають повністю вирішити проблему, а суглоб формується і розвивається дуже швидко. Важливо не упустити цей момент, трохи потерпіти і застосовувати стремена Павлика або інший ортез, призначений лікарем. За цей невеликий період до півроку є найбільша ймовірність допомогти дитині, а вже після цього можна робити гімнастику або масаж, як закріплюють процедури.

У нашому ортопедичному інтернет-магазині ви зможете купити стремена ортези за вигідною ціною. Доставка можлива в будь-який населений пункт України. Не пропустіть можливість вигідно купити стремена Павлика в Україні за доступною ціною - подаруйте своїй дитині здоров'я і повноцінне життя в подальшому.