Правильний вибір надійної телескопічної тростини

телескопічна палицяПалиця складна телескопічна буває декількох видів:

  • Вироби складні складаються з набраних частин, стягуються між собою за допомогою еластичних комплектуючих. Вони компактні і можуть поміщатися в сумку.
  • Моделі нерегульовані по висоті вважаються класичними. Виготовляють їх з деревини, алюмінію і пластика. Це традиційні пристосування класичного зразка. Ручки характеризуються анатомічною ергономічною формою.
  • Аналоги телескопічного типу регулюються по висоті і найчастіше виробляються з металу. Регульовані тростини вважаються зручними для людей з будь-якими віковими і анатомічними особливостями, в тому числі для дітей, за рахунок наявності регульованої трубки, гвинтів для фіксації та протиковзких складових.
  • Вироби на чотирьох опорах призначаються для пацієнтів з важкими травмами опорно-рухової системи.

Палиця телескопічна: особливості вибору

При виборі тростини телескопічної важливо відштовхуватися від особливостей захворювання, призначень лікаря і особистих смакових переваг людини.

Для того щоб користуватися тростиною телескопічною було максимально комфортно і зручно, важливо вибирати опору так, щоб рука, яка спирається на виріб, перебувала в положенні, що дорівнює 15-30 градусів.

Де купити телескопічну медичну тростину для ходьби?

У нашому інтернет-магазині медтехніки представлений широкий асортимент виробів для людей після операцій, травм, для дітей з проблемами опорно-рухової системи, для літніх людей і т. п. Фахівці Ортоп допоможуть визначитися з вибором матеріалу, в залежності від вагових особливостей, травми і побажань клієнта.