Післяопераційний бандаж: підтримка для тіла в скрутну хвилину

Бандаж після операції захищає шви черевної зони і міцно утримує живіт. Це дозволить, зменшити біль за допомогою фіксування м'язів живота. Застосування бандажа, після операції, прискорить реабілітаційний процес. Ця незамінна річ за своєю специфікою нагадує корсет. Купити бандаж варто ще до операційної процедури, щоб з перших днів реабілітації починати комплексне лікування.

Види бандажів:

 • бандажі-пояса для запобігання появи грижі;
 • вироби для втягування живота;
 • післяопераційні.

Післяопераційний бандаж являє собою широкий компресійний ремінь, який надягається на живіт. Він підбирається за розміром, так як має різну ширину і довжину. Відрізняється еластичністю і має фіксуючі липучки (гачки або петлі). Основне призначення - забезпечення додаткової поперекової і черевної підтримки. Але при необхідності ви також можете купити післяопераційний бандаж, який дозволяє фіксувати хірургічні дренажні трубки.

Після операції і для чого ще використовується бандаж?

Корсет після операціїАбдомінальний бандаж використовується для прискорення процесу відновлення після абдомінального хірургічного втручання (наприклад, операції на грижі). Але лікар може порекомендувати купити еластичний бандаж і в ряді інших випадків:

 1. Кесарів розтин.
 2. Лапаротомія.
 3. Підтяжка живота.
 4. Спинальна хірургія.
 5. Опущення внутрішніх органів (нирок та ін.).
 6. Після пологів.

Правильно накладений абдомінальний бандаж допустимо використовувати навіть людям з пошкодженням спинного мозку.

Переваги використання бандажа для грижі живота

Все ще не знаєте, чи варто вам купити бандаж післяопераційний? Носіння такого пояса в першу чергу зменшує післяопераційний біль в черевній порожнині, якою супроводжується відновлення. Але це не єдина перевага для вас:

 • Знижує психологічний стрес.
 • Полегшує процес дихання.
 • Захищає хірургічний розріз.
 • Покращує кровообіг, сприяючи швидкому загоєнню ран.
 • Підтримує внутрішні органи.
 • Зміцнює м'язи живота.
 • Зменшує набряк, дозволяє більше рухатися.

Абдомінальна еластична пов'язка дозволяє чоловікам і жінкам запобігти утворенню рідини (сіроми) після абдомінальної хірургії і поліпшити загальну фізичну функцію.

Післяопераційний грижової бандаж: що говорять наукові дослідження?

Згідно з ними, еластичний післяопераційний бандаж є першою лінією захисту для людей, у яких після хірургічного втручання впало артеріальний тиск - це стан відомо як ортостатична непереносимість (ОН).

Дослідження показали, що носіння бандажа для підтримки живота збільшувало систолічний артеріальний тиск на 11 мм рт.ст. і діастолічний артеріальний тиск на 6 мм рт.ст. Таким чином, післяопераційний бандаж, ціна якого є доступною для всіх, є одним з кращих засобів для запобігання непритомності після хірургічних втручань. Післяопераційний бандаж на черевну порожнину може стати швидкою і ефективною альтернативою відпускаються за рецептом ліків. Жінки - після важких пологів з метою підвищення тонусу м'язів живота і зменшення хворобливості.

Як накладати післяопераційний бандаж на живіт?

Термін носіння післяопераційного бандажа залежить від типу операції і може досягати як шести тижнів, так і всього терміну вашого одужання.

Чоловічий і жіночий бандаж для живота ви можете придбати у наста скористатися перевагами доставки по Києву і Україні.

При виборі післяопераційного бандажа спочатку необхідно орієнтуватися на розміри. Щоб визначити свій розмір, виміряйте потрібну частину тіла по найбільш виступаючим точкам. Накладати його просто: оберніть його навколо живота і зафіксуйте за допомогою липучок або заклепок. Переконайтеся, що пов'язка щільно прилягає до тіла, але не передавлює шкіру. Ви повинні вільно дихати і рухатися.

Зберігати післяопераційний бандаж потрібно в чистоті і сухості. Якщо він буде вологим або брудним, то може викликати роздратування шкіри або збільшити ризик зараження рани. Більшість абдомінальних пов'язок можна самостійно почистити і висушити на повітрі. Але в цій справі потрібно дотримуватися інструкцій виробника.

Купуйте у нас післяопераційний бандаж після кесаревого, а також інших операцій і травм. Він є чудовою альтернативою малоефективним відновлює ліків, крім того, оптимальним засобом запобігання тих самих травм і операцій в умовах серйозних фізичних навантажень.

Наша компанія здійснює доставку товарів "Новою Поштою" по всій країні протягом 1-5 днів. Можлива також адресна доставка кур'єром. Якість товару підтверджено сертифікатами. Ми пропонуємо європейський сервіс і продукцію виключно відомих торгових марок, що дозволяє вам зберігати впевненість в її корисності для вашого здоров'я.

Для чого потрібен післяопераційний бандаж?

Післяопераційний бандажВиріб використовується пацієнтами для швидкого загоєння ран після медичного втручання, формує правильний рубець на місці пошкодженої тканини. Бандаж зроблений з еластичного матеріалу, який рівномірно стягує область біля рани. Виріб не дає утворитися грижі в області післяопераційного шва. Пояс сприяє якнайшвидшому зрощенню тканин організму, запобігає виникненню гематом, набряків. Виріб призначається після операцій на органах черевної порожнини, кесаревого розтину, в післяпологовий період, при пошкодженнях грудної клітини і опущеннях внутрішніх органів.  Той чи інший тип моделі підбирається в залежності від виду захворювання і тільки відповідно до припису лікаря.

Купити бандаж в медмагазині "Ортоп" вигідно тим, що в ньому представлений великий вибір даної продукції. Необхідний товар можна швидко знайти завдяки зручній навігації сайту. Низькі ціни та доставка по Києву, а також оперативні та змістовні відповіді менеджерів магазину - ось основні переваги покупки товару у нас. Додавайте обраний товар в корзину на сайті, і з вами швидко зв'яжуться наші співробітники.

Пояс післяопераційний (види)

Залежно від того, яку ділянку тіла необхідно зафіксувати, пояс післяопераційний накладають на:

 1. Грудну частину;
 2. Черевну порожнину;

Чоловічі і жіночі післяопераційні бандажі відрізняються ступенем стиснення і формою. Вони бувають універсальні і спеціалізованими. Останні використовуються після операцій на серці, кишечнику та інших внутрішніх органах. Деякі вузькоспеціалізовані моделі використовуються після коронарного шунтування. Такі бандажі сприяють швидкому загоєнню кісток. Вони відрізняються підвищеною жорсткістю.

Як вибрати і купити бандаж післяопераційний?

При виборі післяопераційного бандажа слід звертати увагу на матеріал, з якого він зроблений. Найчастіше використовується дихаючий і гігроскопічний матеріал. До складу має входити бавовна, еластин, лайкра. Якщо пояс зроблений з бавовни, то він не буде стягувати в потрібній мірі ділянку тіла. Всі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині зберігають еластичність і здатність до стягання протягом тривалого часу. Такий бандаж після операції рекомендують лікарі.

Ширина пояса підбирається з урахуванням зростання і комплектації людини, а також місцезнаходження шва і його розмірів. Стандартна ширина виробу становить 25, 28 і 30 см. Післяопераційний корсет або пояс повинен покривати всю область шва плюс 1-2 сантиметри навколо нього. Він повинен щільно прилягати до ділянки тіла і не сповзати. Після фіксації хворий повинен через 1-2 дня відчути зниження болю в місці шва. Перед покупкою бандажа необхідно виміряти довжину живота або грудної клітки по межі, де буде носитися пояс.

Як користуватися поясом?

Корсет одягають на талію і закріплюють за допомогою спеціальної контактної стрічки або додаткової розтяжки. Його можна одягати на нижню білизну. Допускається носити протягом 1-9 годин в залежності від виду хвороби і з урахуванням рекомендацій лікаря. Надалі поступово зменшують час носіння бандажа. При цьому враховуються інтенсивність загоєння рани і самопочуття хворого.

Якщо вам необхідно купити бандаж післяопераційний, загляньте на сайт медичного магазину "Ортоп". Ви без зусиль зможете підібрати для себе корсет, який поверне вас до нормального способу життя і відновить звичні функції організму. Ми дбаємо про Ваше здоров'я!