Шийні коміри і головотримачі для дітей

Увага: Головотримачі ортопедичні може призначити тільки лікар.

Якщо дитячий шийний бандаж буде використовуватися неправильно або не за призначенням, то може наступити атрофія м'язової тканини. Через це новонароджений до 2-х місяців не може сам тримати голову.

Лікар призначає дитячий шийний бандаж при таких захворюваннях як:

  • Розлади рухової системи.
  • Якщо спостерігається пригнічення центральної нервової системи.
  • Є ускладнення при патології пологів і вагітності.
  • У дитини виявлено синдром короткої шиї
  • У дитини спостерігається кривошия.
  • Дитина гіперзбудлива.

Види ортопедичних комірів для дітей:

  1. Жорсткої фіксації.
  2. Середній фіксації.
  3. М'якої фіксації.

Протипоказання
Якщо у дитини виражено нестабільний стан в шийному відділі хребта або спостерігаються різні дерматологічні захворювання - тоді носіння шийного бандажа протипоказано.

Як одягати і носити ортопедичний комір

Немовляті шийний бандаж повинен бути підігнаний за розміром. Що б правильно одягнути його головотримач встановлюється під підборіддям вирізом зверху і застібається ззаду. Слід врахувати, що відстань між коміром і шкірою має бути 1-1,5 см.

Шийний бандаж потрібно носити стільки часу, скільки призначив лікуючий лікар. Час носіння може варіюватися від тижню - до півроку. Виріб не повинен заважати дитині. Його краще надягати після закінчення лікувальної фізкультури. В такому випадку лікувальний ефект тільки посилиться.

У нашому медицинському магазині ви можете оформити покупку різних ортопедичних товарів для дітей за прийнятними цінами. Якщо у вас виникли питання щодо вибору товару - наші менеджери завжди люб'язно проконсультують вас. Мережа магазинів розташована в Києві та інших різних містах по всій території України. Адреси наших магазинів і телефони ви можете побачити на сайті.