Якщо Ви намагаєтеся вести здоровий спосіб життя і стежити за своєю фігурою, інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує Вашій увазі великий вибір спортивних товарів, в тому числі і спеціальної білизни, які допоможуть підтримувати відмінну фізичну форму навіть в домашніх умовах.

М'ячі для фітнесу і тренажери

Фітбол - це унікальний спортивний снаряд, за допомогою якого добре прокачувати різні групи м'язів, виконувати вправи для схуднення, покращувати гнучкість і розтяжку. Використовувати цей тренажер, перш за все, рекомендується:
● людям, що мають надлишкову вагу (фітнес м'яч є відмінним засобом для позбавлення від зайвих кілограмів);
● вагітним жінкам (гімнастичний м'яч допомагає підготувати тіло майбутньої мами до пологів, полегшити перейми, прискорити відновлення організму в післяпологовому періоді);
● пацієнтам, які перенесли різні травми або захворювання опорно-рухового апарату (тренування з фітболом ефективні при остеохондрозі, міжхребцевій грижі, артрозі, переломах хребта).
Також він надзвичайно корисний для дітей, оскільки м'яч для гімнастики сприяє поліпшенню координації рухів, розвитку рівноваги і стійкості, нормалізації м'язового тонусу, зміцненню опорно-рухового апарату. Таким чином, купивши м`яч для фітнесу, Ви отримаєте універсальний тренажер для всієї родини.
В асортименті медмагазину «Ортоп» також представлені:
● балансувальні подушки і диски;
● кистьові еспандери;
● м'ячі для рівноваги;
● гімнастичні диски.
Всі ці спортивні товари можна використовувати для оздоровчої та лікувальної гімнастики, посттравматичної реабілітації, поліпшення функціонального стану окремих частин тіла і зміцнення здоров'я, в цілому.

Антицелюлітна і спортивна білизна

Щоб заняття спортом були максимально ефективними, рекомендується використовувати спеціальний одяг, зокрема підтримуючу білизну. Головною її перевагою є чудова гігроскопічність. Спортивна білизна відмінно відводить вологу і пропускає повітря, що дозволяє забезпечувати нормальну терморегуляцію і запобігати надмірному потовиділенню.
Окремо варто відзначити і такі вироби, як антицелюлітні шорти, легінси, майки. Вони виготовлені з особливої щільної і еластичної тканини із застосуванням унікальної технології. Завдяки цьому антицелюлітний одяг м'яко масажує шкіру, впливає на проблемні зони, сприяючи зменшенню жирових відкладень на стегнах, ногах і животі. Носити коригуючу білизну можна щодня, а особливо виражений ефект воно надає в поєднанні з заняттями спортом і спеціальними антицелюлітними засобами.

Підлогові ваги

Якщо Ви хочете мати можливість в будь-який момент визначити масу тіла або тримати її під контролем, Вам неодмінно знадобиться такий прилад, як цифрові ваги. У порівнянні з механічними моделями, які поступово відходять у небуття, електронні пристрої мають цілий ряд переваг:
● максимально точне вимірювання;
● здатність проводити монітор складу тіла (розрахунок ІМТ, процентного вмісту жиру в організмі і ін.);
● наявність функції запам'ятовування результатів останнього зважування.
Ваги аналізатори та діагностичні моделі зручні тим, що вони дозволяють контролювати не тільки вагу тіла, а й такі важливі для здоров'я показники, як м'язова маса, рівень метаболізму, індивідуальну потребу в калоріях.

Міостимулятори

Ще одним надзвичайно корисним товаром є пристрій, який генерує електроімпульси і тим самим стимулює м'язові скорочення. В асортименті медмагазину «Ортоп» представлені як універсальні моделі, які здатні тренувати практично всі частини тіла, так і спеціалізовані вироби для плечей, гомілковостопного суглобу, колін та ліктів.
Міостимулятор - прекрасна альтернатива виснажливим тренуванням в залі і виконанню фізичних вправ в домашніх умовах, тому для людей, які хочуть підтримувати своє тіло в тонусі, це незамінна річ.

Пульсометри

Під час тренувань важливо стежити не тільки за загальним станом, а й за частотою пульсу, який є одним з найважливіших показників здоров'я. Саме для цих цілей і розроблений пульсометр - спеціальний пристрій для моніторингу частоти серцевих скорочень. Прилад виконаний у вигляді наручного годинника, тому він зручно фіксується на зап'ясті і не доставляє незручностей при заняттях спортом.
Інтернет-магазин медтехніки «Ортоп» пропонує купити спортивні товари за найвигіднішими цінами з доставкою по Києву і в інші населені пункти України. Ми завжди раді надати Вам безкоштовну консультацію з усіх питань і допомогти з вибором кращих товарів для активного способу життя.
Бажаємо Вам міцного здоров'я і приємних покупок!