Ваги для новонароджених - це спеціальний прилад для зважування дітей, які недавно з'явилися на світ.

Оскільки, основним показником здоров'я і розвитку малюка є те, як він набирає вагу, регулярні зважування немовляти надзвичайно важливі. І особливо - протягом першого року його життя. Тому, така процедура починається ще в пологовому будинку і продовжує регулярно здійснюватися педіатрами в поліклініках. Коли цифри на апараті впевнено повзуть вгору, це сприятливо позначається на настрої батьків. А спокійна мама - головна умова для успішного грудного вигодовування. Тому що, як стверджують фахівці, молоко спочатку народжується в голові молодої матусі.

У недавно народивших існує величезна кількість різних турбот і клопоту, чому часте відвідування поліклініки, та ще з немовлям на руках, лягає на їх плечі додатковим, непомірним тягарем. До того ж, в поліклініку приходять діти з масою різних інфекційних та вірусних захворювань, що може самим негативним чином позначитися на вашому маленькому.

Щоб уникнути всіх цих проблем, найкращим рішенням буде все ж дитячі ваги купити і, з їх допомогою, робити вимірювання вдома.

Так що ж, все-таки, є такі ваги для зважування новонароджених? Класичні моделі складаються з корпусу (підставки) і чаші, в яку укладають малюка. Діляться такі пристосування на кілька типів:

1. Механічні ваги для дітей.

Як правило, зроблені вони з металу, покритого фарбою, або емаллю і працюють на основі пружинного механізму. Маса тіла визначається вручну, за допомогою гирі і шкали, на яку нанесені цифри. Такі ваги до сих пір використовуються в пологових будинках, дитячих лікарнях і поліклініках. Існують механічні пристрої зі стрілкою, яка показує вагу. Вони більш зручні, тому що не вимагають певних навичок в ручному регулюванні.

До переваг механіки можна віднести те, що робота таких апаратів не залежить від електромереж та інших блоків живлення, вони довговічні, доступні за ціною.

Але, поряд з цим, мають також і ряд недоліків:

 • маса тіла визначається не зовсім точно;
 • велику вагу і досить великі габарити;
 • відсутність додаткових функцій;
 • необхідність догляду за виробом (мастило, чистка механізмів).

2. Електронні ваги для новонароджених.

На відміну від своїх механічних аналогів, такі ваги для немовлят набагато зручніші в експлуатації і багатофункціональні. Зроблені вони, в своїй переважній більшості, з екологічного пластику, або легких металів і тому мають невелику вагу.

До недоліків цих виробів можна віднести наступні моменти:

 • більш висока ціна;
 • не така висока зносостійкість, в порівнянні з механічними модифікаціями;
 • залежність від наявності електромережі, або інших блоків живлення.

У той же час, ваги для немовлят з електронним пристроєм, безсумнівно, мають ряд незаперечних переваг, які виправдовують їх вартість:

1) дуже висока точність вимірювання маси тіла - від 1 до 10 грамів, залежно від того, з яким кроком вимірювання обрані дитячі ваги. Це дуже важливо, оскільки надається прекрасна можливість зрозуміти, скільки грудного молочка випив малюк і наскільки він поправляється з кожним днем;

2) вбудована в прилад електроніка автоматично визначає показники;

3) легкість і компактність, за рахунок чого їх легко переносити і немає необхідності постійно тримати апарат на столі;

4) багатофункціональність;

5) не вимагають спеціального догляду.

Якщо у Вас, або Ваших близьких з'явилася необхідність купити ваги для новонароджених, то це означає, що в будинок прийшла радість - з'явилося маленьке, довгоочікуване диво.

ваги для новонароджених

Медмагазин «Ортоп» пропонує Вашій увазі широкий вибір різноманітних моделей таких приладів для зважування дітей. Всі вони мають найвищу якість і гарантію, користуються найбільшою популярністю і попитом у населення. На Ваш розсуд, можна отримати кваліфіковану, професійну консультацію в телефонному режимі, або Вам її нададуть в мережі наших фірмових магазинів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Фахівці завжди готові вичерпно відповісти на всі Ваші запитання, і вони охоче нададуть допомогу у виборі виробу, який максимально відповідає Вашим вимогам.

Медтехніка, яку пропонує наш інтернет-магазин передбачає розрахунок, як готівковим, так і безготівковим способом.

У найкоротші терміни здійснюється безкоштовна доставка замовлень по Києву і сервісом «Нова Пошта» - в інші регіони України.

Як ми вже зрозуміли, електронні ваги для немовлят мають масу різноманітних додаткових, цікавих і корисних опцій:

 • Для активних діток передбачений стабілізатор. Це дозволяє автоматично зафіксувати вагу дитини навіть в той час, коли він безперестанку ворушиться, рухає ручками та ніжками.
 • Пам'ять, яка зберігає попередні показники і виводить їх різницю, що допомагає простежити динаміку набір ваги малюком, без зайвих витрат часу на ведення записів в блокноті і обчислення результатів калькулятором. Також, є можливість зрозуміти, скільки немовля випиває молока під час годування. Для цього, досить зважити його до їжі і відразу після неї, а розумний прилад сам все порахує і покаже на дисплеї.
 • Опція «Тара» дозволяє визначити масу тіла немовляти без пелюшок і одягу, в яких воно знаходиться під час процедури.
 • Музичне (звукове) супровід. Приємні мелодії і звуки гармонізують простір і роблять дитину більш спокійним.
 • Пристрій, що вимірює зростання. Ця функція допомагає більш точно зрозуміти, наскільки добре йде справа з набором ваги, так як він безпосередньо залежить від росту людини, в тому числі і такого маленького.

Деякі моделі мають опції - індикатор заряду і автоматичне відключення.

Для того, щоб ваги для зважування немовлят відображали найбільш точні дані, пристрій необхідно:

а) розмістити на рівній, твердій поверхні;

б) застелити ложе пелюшкою;

в) покласти крихітку в центр чаші;

р) притримувати дитину руками;

д) стежити, щоб корпус приладу, а також ручки і ніжки малюка не торкалися до сторонніх предметів.

Зазвичай, ваги для дітей витримують навантаження до 20 кг., Максимум - до 30. Якщо Ви хочете використовувати їх в подальшому, то краще віддати перевагу модифікації зі знімною чашею (або без неї), а не монолітному пристрою. Це надасть Вам можливість зважувати дитину і надалі, коли вона підросте, а також експлуатувати виріб в інших побутових цілях. Як варіант, можна вибрати ваги для всієї родини з функцією визначення ваги немовляти.

Тому, щоб визначитися з вибором, необхідно, перш за все, зрозуміти для себе, які додаткові цілі і завдання Ви хочете поставити перед апаратом, крім зважування новонародженого.

А команда фірми «Ортоп» бажає вашому карапузику рости здоровеньким, міцненьким і добре набирати вагу.