Масаж допомагає розслабитися, зняти напругу і позбавитися від болю в м'язах. Але далеко не у всіх знайдеться час регулярно відвідувати для цього салон. Саме тому різні пристрої, що допомагають провести процедуру в домашніх умовах, користуються такою популярністю. Одним з практичних варіантів є масажні накидки, які допоможуть пропрацювати відразу кілька груп м'язів. Магазин медтехніки "Ортоп" пропонує різні моделі таких виробів за вигідною ціною.

Що таке масажна накидка

Сучасна масажна накидка - це електричний пристрій, всередині якого розташовані різні роликові механізми. Перемикаючи різні програми, Ви можете вибрати відповідний вид масажу, його інтенсивність і тривалість.
Такі вироби працюють відразу з декількома групами м'язів - розминають шию, спину, поперек, сідниці і стегна. Крім цього, в деяких моделях передбачений режим, за допомогою якого інтенсивно опрацьовується тільки шийний відділ хребта. Це дуже корисно для тих, хто страждає від головних болів, погано висипається, відчуває постійну напругу в області лопаток. Загальний розслабляючий масаж необхідний людям з сидячою роботою, адже з його допомогою можна зняти напругу в утомлених за день м'язах спини та попереку.
Незважаючи на функціональність, така накидка досить компактна. Тому її легко взяти з собою в дорогу, офіс або використовувати в машині. У будинку вона живиться від звичайної електромережі, а в автомобілі може підключатися за допомогою адаптера.

Характеристики накидок

Накидки, представлені в каталозі медичного магазину «Ортоп», можуть виконувати кілька видів масажу. Так дуже популярним є розслабляючий шиацу, який стане відмінним сеансом релаксу після важкого дня. Багатофункціональні вироби найчастіше включають 8 і більше видів різних режимів.
Зробити використання накидки ще більш комфортним, допоможуть такі додаткові функції:

 • Установка часу сеансу і автовідключення.
 • Вибір інтенсивності.
 • Пульт для дистанційного керування, який дозволяє включати і вимикати накидку, не встаючи з крісла.
 • Чохол, який можна випрати.
 • Підігрів.

Перед тим як купити масажну накидку, подумайте, як і де Ви будете її використовувати. Наприклад, для будинку можна взяти більш масивні варіанти, з додатковими знімними елементами. А ось для машини або поїздок краще брати тонкі полегшені моделі.

Протипоказання

Масажна накидка надає комплексну оздоровчу дію. І все ж, у неї є свої протипоказання. Не варто використовувати виріб в таких випадках:

 • Лихоманка.
 • Свіжі травми, особливо ушкодження хребта.
 • Пухлини.
 • Гострі запальні процеси.
 • Наявність кардіостимулятора.
 • Вагітність (використання допустимо з дозволу лікаря).

Також важливо пам'ятати і про безпеку - неприпустимо включати накидку у вологих приміщеннях або в тому випадку, якщо Ви тільки вийшли з ванни. Контакт з водою може призвести до короткого замикання. У машині виріб дозволено включати тільки під час зупинки автомобіля. Слід пам'ятати, що накидка призначена для сидінь, тому лягати на неї заборонено.
Якщо у Вас залишилися питання по моделям накидок і їх функціоналу, зверніться в медмагазін «Ортоп» - наші клієнти завжди отримують необхідну безкоштовну консультацію. Купити виріб Ви можете безпосередньо в салонах мережі або ж замовити через інтернет-магазин з доставкою додому.