Підп`яточник - засіб для легкої ходи

Підп’яточник - просте в застосуванні і популярне серед користувачів виріб для захисту стопи. З їх допомогою можна легко впоратися з багатьма проблемами. Вироби допоможуть при натоптишах, мозолях і п'яткових шпори. Як підібрати дані товари і де їх купити - читайте далі.

Підп’яточники: різновиди виробів

Залежно від матеріалу, з якого виготовлений підп’яточник, розрізняють кілька популярних видів цих виробів.

  1. Шкіряні - одні з найдорожчих і універсальних варіантів. Можна купити різні по товщині і формі підп’яточники. Такі устілки під п'ятку використовуються людьми з низьким підйомом стопи. Також з їх допомогою можна компенсувати різницю в довжині ніг. Завдяки шкіряних виробів, можна зняти зі стопи зайве навантаження і зробити процес ходьби більш комфортним.
  2. Гелеві - такі устілки під п'ятку є одними з найбільш крихітних і непомітних. За формою вони практично плоскі, тому їх легко можна використовувати під відкрите взуття на високих підборах. Гелеві подпяточніки не тільки допомагають знизити навантаження на стопи, але і запобігають появі тріщин на п'ятах.
  3. Силіконові - найбільш практичне виріб під п'яту. Бічні частини вироби мають високі бортики. Так, стає можливим зняти навантаження на тих ділянках п'яти, де є тріщини, пухирі і мозолі.

Важливо дуже ретельно поставитися до вибору вкладки під п'яту, оскільки неправильно підібране виріб може погіршити наявні проблеми зі стопами і спровокувати серйозні захворювання.

Як правильно вибрати підп’яточник?

Підпяточник. Купити підпяточник, підпяточник від п'яткової шпориПеред тим як купити підп’яточник, необхідно оглянути виріб візуально і визначитися з цілями його використання.
У післяопераційний період вибирають устілки під п'ятку з жорсткої шкіри з малим ефектом амортизації.
Для профілактичних заходів добре підійдуть силіконові підп’яточники товщиною 3 мм.
Гелеві вкладки захистять взуття від нерівномірного стоптування і викривлення.
Підп’яточники FootCare, які виготовляються з гіпоалергенного силікону, гелю або шкіри, допомагають стабілізувати п'яту і зробити ходьбу більш комфортною, вони впораються з п'яткової шпорою, допоможуть запобігти появі сухості, тріщин і мозолів, а також застосовуються при травмі п'яти, ураженні суглобів.

В інтернет-медмагазині "Ортоп" можна купити підп’яточники від таких популярних виробників, як FootCare, Pedag тощо. Доставка замовлень здійснюється по всіх містах України.