Масажний стіл, який іноді називають кушетка для масажу - меблі медичного призначення, на якій розміщуються пацієнти, що приймають процедури:
· Зміцнюючого і лікувального масажу;
· Мануальної терапії;
· Реабілітації після травм;
· Голковколювання.
Стіл для масажу необхідний і в інших галузях:
· Косметологія;
· Нанесення татуювань і проведення боді-модифікацій (пірсинг, шрамування та ін.).


У всіх перерахованих вище ситуаціях клієнтам потрібно досить довго зберігати нерухомість, не відчуваючи при цьому дискомфорт. Майстру також необхідно створити зручні умови для роботи. Кушетка масажна з пристосуваннями для зміни висоти підлаштовується під зріст фахівця, що дозволяє йому виконувати процедури більш якісно і ефективно.

Конструкція

Стандартний стіл масажний побудований за типовою схемою, що включає наступні елементи:
· Каркас, на якому закріплені інші частини;
· Стільниця (кушетка), де буде розташовуватися людина під час сеансу;
· Підголівник (знімний або стаціонарний);
· Підставка для рук - поличка під стільницею;
· Опорні ніжки, загальним числом від чотирьох до восьми (замість них може бути гідравлічний або електричний підйомник).


Опорна рама (каркас) складається з окремих секцій. Кожен елемент закріплюється рухливо, щоб було можна змінювати його положення, підлаштовуючись під потреби пацієнта і майстри з масажу.
Базовий і самий бюджетний варіант, що зустрічається в каталогах під назвою «масажна кушетка», складається з однієї секції. Це суцільна стільниця, що не підлягає трансформації, в якій немає підголівника, а лише - виріз для особи.


Кушетка набивається м'яким матеріалом: поролоном або поліуретаном. На її покриття йдуть різні види кожзаменителей:
· Винилискожа (бюджетний варіант);
· Арпатек, відрізнити на вигляд від натуральної шкіри.
Гладкий водонепроникний верхній шар добре переносить багаторазову дезінфекцію протягом робочого дня і періодичну генеральне прибирання.
Підголівник необхідний для комфорту, оскільки його наявність дозволяє тримати голову в зручному положенні під час сеансу. Пристосування зовні нагадує подушку, зроблену у вигляді кільця.
Підставка для рук ставиться на одному рівні з підголовником. Оскільки під час процедури розминаються різні частини тіла, пацієнту потрібно покласти кудись руки. Компактна поличка під стільницею - ідеальне місце.
Опорні ніжки можуть розсуватися і фіксуватися в потрібному положенні (телескопічна конструкція) або змінювати довжину за допомогою гвинтового механізму. В преміальних моделях висота змінюється за рахунок гідравлічного або електричного приводу.

Види масажних столів

Перед тим як вибрати масажний стіл, купити його і почати використовувати, необхідно визначити, яка саме модель найкраще підійде для роботи. Основних різновидів дві:
· Стаціонарний стіл для масажу;
· Масажний стіл складаний.
Стаціонарні моделі масивні і не призначені для перевезення. Для зручності їх прикріплюють до підлоги або ж встановлюють на коліщатка, щоб переміщати їх в межах однієї кімнати або закладу. Матеріал для основи - дерево або нержавіюча сталь.
Оскільки від таких пристосувань не потрібно компактність і легкість, то їх доповнюють деталями, що підвищують рівень комфорту:
· Подушечками під ноги, груди або поперек;
· Ящиками для зберігання речей і косметики для масажу.
Стіл масажний складаний набагато легше, адже його рама - із сплавів на основі алюмінію. Стіл легко трансформується в невелику валізку, який можна перевозити в багажнику легкового автомобіля або навіть в громадському транспорті.
У компактних столах більшість деталей - знімні. Такий підголівник або поличка для рук не втрачають функціональності, але істотно полегшують транспортування.

Де купити

В інтернет-магазині медичних товарів «Ортоп» у Вас є можливість купити масажний стіл будь-якої конструкції з доставкою по Києву та Україні. На сайті представлені стаціонарні і переносні моделі з сертифікатами якості та гарантіями - від провідних світових виробників.
Перед покупкою наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас і допоможуть вибрати необхідний варіант. Оплата обраних товарів можлива будь-яким, зручним для Вас, способом. Доставка по Києву - кур'єром або поштовими службами, по Україні - оператором «Нова Пошта».
Якщо Вам потрібен найкомфортніший для Ваших клієнтів і майстрів масажний стіл - ми з задоволенням підберемо його для Вас!