Від того, наскільки правильно організовано харчування малюка в перший рік життя багато в чому залежить його здоров'я, повноцінний ріст і розвиток. Сучасні прилади дозволяють спростити процес приготування їжі - стерилізатор і підігрівач для пляшечок стануть незамінними помічниками молодих батьків. Магазин медтехніки "Ортоп" пропонує товари тільки перевірених брендів, тому купуючи у нас, Ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір.

Стерилізатор для пляшечок

Стерилізатор - прилад, призначений для знезараження дитячого посуду. Перш за все, мова йде про пляшечки, але в ньому можна обробляти і інші предмети - молоковідсмоктувач, соски, брязкальця, прорізувачі, дозатори ліків. Найголовніше, щоб аксесуари могли витримати температуру 100°С. Вибирати розмір стерилізатора потрібно саме виходячи з того, для якої кількості речей Ви плануєте його використовувати. Якщо мова йде тільки про пляшечці і соску - досить компактної моделі. Для іграшок і предметів гігієни краще брати прилади з великою ємністю.

Важливо пам'ятати, що в стерилізатор для пляшок ставляться тільки чисті предмети. Він не миє, а знищує хвороботворні мікроорганізми, тому з видимими забрудненнями не впорається.

Існують «холодні» і «гарячі» стерилізатори. Перші працюють за рахунок УФ-випромінювання або із застосуванням спеціальних антибактеріальних розчинів. Другі обробляють посуд за допомогою високих температур, і саме такі варіанти найбільш популярні. Серед них виділяють два види:

• Стерилізатор для пляшечок електричний, який працює від електромережі. Серед його переваг - максимально автоматизований процес, тому Вам потрібно буде просто натиснути на кнопку і прилад все зробить сам.

• Стерилізатор для мікрохвильової печі. Це спеціальна герметична ємність, яка поміщається в СВЧ-піч. Такі варіанти найчастіше бюджетні електричних, але зажадають більшої уваги. Для ефективної обробки потрібно правильно виставляти потужність і час роботи мікрохвильової печі.

Нагрівач для пляшечок

Нагрівач дозволяє швидко розігріти суміш або кашу до потрібної температури. Це дуже зручно, адже суттєво скорочує час на підготовку їжі для немовляти - не варто хвилюватися, що вона буде дуже холодною або навпаки гарячою. Підігрівач дитячого харчування розрахований на одну пляшку, але при цьому в ньому є різні режими, з урахуванням розміру порції. Таким чином, Ви можете оптимально підібрати час розігріву для 150 мл, 250 мл або будь-якого іншого об'єму суміші.

Для домашнього використання купити підігрівач для пляшечок варто навіть в тому випадку, якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні. Прилад знадобиться на час прикорму, з ним Ви зможете розігріти молочні каші, а також дитячі овочеві і фруктові пюре.

Крім цього така побутова техніка досить компактна і стане незамінною в поїздках, адже в цьому випадку комфортно погодувати малюка можна буде в будь-яких умовах.

На що звернути увагу при виборі стерилізатора і підігрівача

Одна з головних характеристик цих приладів - час роботи. Як правило, електричні стерилізатори проходять повний цикл за 5-10 хвилин, а ось деякі моделі для СВЧ-печей можуть зажадати 20-30 хвилин. Швидкість роботи нагрівача безпосередньо залежить від його потужності, але в середньому не перевищує 5-7 хвилин.

Якщо Ви використовуєте широкі пляшечки, уточніть, чи помістяться вони в обраний прилад. З стерилізатором це питання вирішується простіше - більшість моделей розраховані на предмети різних габаритів, тому найчастіше вони універсальні. А ось підігрівачі можуть бути занадто вузькими - в них добре фіксуються стандартні пляшки, але широкі вже не помістяться. Якщо Ви купуєте техніку для приготування прикорму, то краще взяти менше компактну, але при цьому більш функціональну модель. Адже такий підігрівач для дитячого харчування підійде навіть для баночок з пюре.

Збираючись купити стерилізатор для пляшечок, зверніть увагу на такі параметри:

• Індикатор часу роботи і автовідключення.

• Герметична кришка, що дозволяє зберігати стерильність протягом декількох годин.

• Аксесуари - щипці, решітка для сосок і інших дрібних предметів.

Медмагазин «Ортоп» пропонує тільки якісну техніку для догляду за малюком - куплені у нас прилади прослужать довго і точно не підведуть батьків. Якщо у Вас залишилися питання щодо вибору стерилізатора і нагрівача, зверніться до нас за безкоштовною консультацією. Ви можете подивитися техніку в магазинах «Ортоп» або ж просто замовити її з доставкою додому.