Магазин в Дніпрі

Адреса: проспект Дмитра Яворницького (Карла Маркса), 70

Телефони: (056) 745-15-80, (068) 481-01-85, (050) 175-91-29

Час роботи: щодня без вихідних та перерви з 08:00 до 18:00


«Ортоп» - ортопедичний салон і медтехніка Дніпро (в Центральному районі).

Ортопедичне взуття для дітей і дорослих, ортопедичні товари і медтехніка - все це ви знайдете в медмагазині «Ортоп». В даному салоні, за попереднім записом по телефону, вас може прийняти досвідчений лікар-ортопед. Після консультації у нього ви можете замовити там же виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, і вони будуть готові протягом 30 хвилин. Також тут можна відремонтувати механічний або електронний тонометр.

 

Як дістатися в медмагазин в Центральному районі?

Громадським транспортом

Від станції метро «Вокзальна» до ортопедичного салону можна дістатися таким транспортом: трамвай №1 (зупинка «Театр опери та балету»); маршрутки №87А, 101А, 113, 146А, 157А (зупинка «проспект Дмитра Яворницького»); тролейбуси №1, 4, А (зупинка «проспект Дмитра Яворницького» (Карла Маркса)). Якщо ви будете їхати з боку Соборної площі, то вам потрібно буде вийти з трамвая №1 на зупинці «Театр опери та балету»; з маршрутки №87Б, 101А, 113, 146Б, 157А та тролейбуса №1, 4, Б на зупинці «вулиця Воскресенська» і пройти 200 метрів вперед до перехрестя, де в торцевій будівлі знаходиться наш магазин медтехніки.

Автомобілем

Тим, хто буде їхати в ортопедичний салон на машині, потрібно в якості основного орієнтира брати Дніпропетровський академічний театр опери та балету (перехрестя біля нього), який знаходиться навпроти медмагазина «Ортоп». Проспект Дмитра Яворницького (Карла Маркса) 70 - 4-поверхова будівля зеленого кольору, яка стоїть торцем на перехресті: одне його крило відноситься до проспекту, а друге - до вулиці Юліуша Словацького і «дивиться вікнами» на театр опери і балету. У тому випадку якщо у вас виникли труднощі з проїздом до нас, то рекомендуємо вам скористатися навігатором в автомобілі або вашому смартфоні, ввівши адресу салону ортопедії «Ортоп» - проспект Дмитра Яворницького 70. Також ви можете зателефонувати за контактними телефонами, і наші співробітники з радістю розкажуть вам як доїхати.

Магазин в ДніпріМагазин в ДніпріМагазин в ДніпріМагазин в ДніпріМагазин в ДніпріМагазин в Дніпрі