Ортопедичні корсети та бандажі для спини

При лікуванні міжхребцевої грижі і після перенесених травм в зоні поперекового відділу хребетного стовпа, необхідно носіння бандажів для спини. В якості альтернативи деякі лікарі-фахівці рекомендують поперековий корсет. В останньому випадку можна говорити про більшої жорсткості виробу, а, отже, про більш надійної і міцної фіксації хребта в заданому положенні. На відміну від бандажа корсет не застосовується для усунення м'язового болю або для підтримки черевної стінки і внутрішніх органів. Зате він необхідний, щоб домогтися граціозною, правильної постави. Окремо виділяють корсет попереково-крижовий, який дозволяє знижувати навантаження на хребет і створює надійну опору, розвантажувати спинні м'язи. В результаті значно зменшуються больові відчуття, а також усуваються стану, викликані м'язовими спазмами. Вироби можуть бути:

 1. Жорсткими.
 2. Напівжорсткими.
 3. Еластичними м'якими.

Як вибрати бандаж для спини?

Проблеми, пов'язані із захворюваннями хребта, ефективно вирішуються за допомогою такого пристосування, як бандаж для спини. Подібні вироби можна умовно розділити на три основні підгрупи:

 • Корсети з ортопедичними властивостями.
 • Бандажі, призначені для носіння в період вагітності.
 • Пояси, що володіють лікувальною дією при радикуліті.

Властивості бандажів для спини залежать від їх призначення. Пристосування для вагітних виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів, які не здатні викликати алергічну реакцію. Вони також не мають занадто стискає дією, відрізняються підвищеною м'якістю і еластичністю. До завдань такого виробу входить лише підтримка живота і внутрішніх органів в потрібному положенні. У той час як пояса, які широко використовуються в комплексному лікуванні радикуліту, остеохондрозу, спондилоартрозу характеризуються додатковим зігріваючим ефектом, який покращує позитивні результати лікування, допомагає впоратися з больовими відчуттями і відновити рухливість тіла.

Де можна купити корсет для спини?

Покупку будь-якого виробу в інтернет-магазині ортопедичних товарів і медтехніки "Ortop" можна без перебільшення назвати вигідною. Професійно виготовлені корсети і бандажі відповідають всім загальноприйнятим медичним стандартам. Тут представлені моделі від провідних виробників України, Європи і Росії, а, значить, кожен споживач має право розраховувати на:

 • Кращі технічні рішення.
 • Використання інноваційних технологій і наукових концепцій.
 • Застосування сучасних, безпечних матеріалів.
 • Високі терапевтичні результати, досягнуті в процесі носіння пристосування.

Вгамувати біль в спині допоможе ортопедичний корсет

Неправильна постава сприймається багатьма людьми виключно як естетична проблема. Однак в такій позі м'язи спини постійно знаходяться в напрузі, в свою чергу, м'язові спазми приводять до затискання нервів. Це може призвести до виникнення сильних болів не тільки в спині, але і в області грудей, і навіть головного болю. Тому формування правильної постави - це в першу чергу одна з найефективніших профілактичних заходів, яка допоможе в майбутньому уникнути виникнення подібних станів. Якісний, відповідний встановленим вимогам корсет для спини забезпечує комфортну підтримку хребта в різних відділах. Вибирайте і замовляйте з доставкою модель з оптимальними характеристиками в медмагазині "Ортоп".

Корсет для хребта - основні види

Корсети, бандажі для спиниЯкщо ви хочете купити в Україні ортопедичний корсет для спини, радимо вам проконсультуватися з нашими менеджерами. Інтернет-магазин надає таку послугу абсолютно безкоштовно, щоб ви могли підібрати дійсно найбільш ефективну модель бандажа. Ортопедичні корсети поділяються на види залежно від області застосування виробу, а саме:

 • для поперекового відділу;
 • попереково-крижовий корсет;
 • для хребта (на всю спину);
 • корсет для попереку;
 • для грудного відділу.

Підтримуючі корсети для хребта певного виду можуть використовуватися для різних цілей:

для реабілітації - при невралгіях, вроджених патологіях, після переломів, хірургічних втручань на хребті, при протрузіях, радикуліті. Також рекомендується використовувати такий медичний корсет для спини при грижі міжхребцевих дисків. І не зволікайте з лікуванням. Використовувати можна в різних ситуаціях, якщо робота пов'язана з підняттям важких предметів, а також при серйозних фізичних навантаженнях та ін .;

іммобілізації - після операцій на міжхребцевих дисках, при остеопорозі, травмах, тріщинах і переломах. Жорсткий корсет такого типу можна використовувати для тривалого лікування при неоперабельних пухлинах хребта, а також при метастазах в хребці. Принцип дії бандажа полягає в обмеженні ротації, бокового згинання, фіксованому розгинанні хребетного стовпа;

зниження гіпертонусу м'язів - забезпечить пояс-корсет з жорсткою, напівжорсткою і середнім ступенем жорсткості. Використовується при остеохондрозі, протрузії, невралгії, радикуліті. Корсет для спини, відгуки про який ви можете прочитати на нашому сайті, ефективно усуває больові відчуття, м'язовий спазм. У цій категорії товарів представлено більше десятка видів виробів різного призначення. Користується особливою популярністю варіант - корсет для попереку з 4 ребрами жорсткості від компанії-виробника Ortop. Модель забезпечує фіксацію попереково-крижового відділу хребта, зменшення навантаження на м'язи;

зниження навантаження на м'язи, а також на хребет - вироби використовуються для профілактики втоми, при малорухомої роботі, щоб зняти спазм м'язів і ін.

Бандажі та вироби подібного типу німецького, американського, турецького, французького виробництва представлені в нашому інтернет-медмагазині відомими на весь світ брендами. Вибирайте і замовляйте грудопоперековий корсет. Ціна його вас приємно здивує.

Що потрібно враховувати під час вибору ортопедичного корсета для спини?

Ортопедичні корсети для хребта бувають профілактичними та терапевтичними. Якщо профілактичний засіб можна вибрати і самостійно, скориставшись консультаціями фахівців нашого інтернет-магазину, то терапевтичні вироби підбираються відповідно до рекомендацій лікаря.
Адже, якщо потрібна корекція та лікування захворювання, враховується кожен індивідуальний випадок, характер та перебіг хвороби. Неправильно підібраний корсет може лише посилити проблему та завдати шкоди здоров'ю.
Корсети для спини відрізняються типом, рівнем жорсткості та розміром. Підібрати потрібний варіант допоможе лікар, а визначити правильний розмір ви зможете і самі. Для цього доведеться зняти певну кількість мірок: обсяг талії та стегон, обхват попереку. Розмірні сітки у виробників відрізняються, тому звертайте увагу на таблиці, вказані на упаковці. Виміри виконуються без одягу.

Як правильно носити бандаж для хребта

Є чіткі рекомендації щодо носіння ортопедичного коректора постави. Вам потрібно запам'ятати такі правила:
● Корсети підвищеної жорсткості використовуються виключно як пасивний захід. Це означає, що під час занять спортом чи іншої великої фізичної активності їх не можна носити.
● Незалежно від типу корсета та ступеня жорсткості, виріб потрібно знімати на час сну. Це необхідно, щоб м'язи спини розслабилися та відпочили, нормалізувався кровообіг у всьому тілі.
● При першому виникненні дискомфортних і болючих відчуттів під час використання корсету, краще його зняти. Тягне і ріжучий біль повинні вас відразу насторожити.
● Легка втома, яку ви можете відчути одразу після зняття корсету – це нормально. Дискомфорт проходить через 10-20 хвилин.
Також слідкуйте за щільністю прилягання виробу до тіла. Якщо корсет сидить надто вільно, він зможе забезпечити ефективне виправлення патологічного вигину хребта. Туга посадка може призвести до порушення кровообігу.