Вибираємо ортопедичні ходунки крокуючі

ходунки крокуючіВибираючи крокуючі ходунки для людей похилого віку, хворих, інвалідів і дітей слід враховувати наступні фізичні параметри пацієнта - зріст і вагу. Сьогодні у більшості моделей передбачено регулювання по висоті, що дозволяє підігнати виріб під зріст з метою досягнення максимальної функціональності і комфорту.

У технічних параметрах ходунків крокуючих вказується максимальне навантаження, яке вони здатні витримувати, але чим більш потужними вони є, тим більше вони важать. Стан здоров'я пацієнта може бути занадто поганим, щоб він міг самостійно справлятися з важкими моделями. Тоді слід вибрати максимально полегшений варіант - інвалідні.

Вибираючи ходунки для інвалідів, ви економите місце. Це важливо для малогабаритних палат і квартир. Адже такі ходунки використовуються далеко не завжди, а зберігати десь їх необхідно. Но слід пам'ятати, що складна конструкція відрізняється меншою міцністю, а тому вона не рекомендується для пацієнтів з великою вагою.

Де купити крокуючі ходунки?

Якщо Вам або вашим близьким необхідні крокуючі ходунки, то ви завжди зможете знайти цікаву для вас модель в нашому медмагазині. Тут представлений широкий вибір медтехніки вітчизняного та імпортного виробництва, яка відрізняється високою надійністю і довговічністю, а також має всі необхідні сертифікати відповідності.