Вальгусна шина - досить ефективний засіб для корекції зв'язок і м'яких тканин при вагульсній деформації ступні. Вальгусна деформація  стопи, при якій відбувається зміщення великого пальця, і утворюється кісточка (наріст на підставі пальця). Вальгусний бандаж являє собою пристрій, який регулюється за допомогою ремінців надівається на обидві ноги. Завдяки фіксації суглоба в правильному положенні з часом палець приймає здоровий вигляд. При цьому змінюється положення стопи, поліпшується циркуляція крові, і розслабляються м'язи, що раніше знаходилися в затиснутому стані. Використання Вальгусний шин позбавляє від хворобливих відчуттів і повертає нозі естетичний вигляд.

Бандажі надягають перед сном, оскільки саме в цей період проводиться основний вплив на утворилися шишки. За допомогою регулярного використання нічної вальгусної шини деформований палець поступово випрямляється і біль зникає. Отже, за допомогою вальгусного бандажа відбувається відновлення поперечного зводу ступні по відношенню до вертикальної осі.

Увага: Перш ніж купити вальгусну шину, рекомендується проконсультуватися у кваліфікованого лікаря. Тільки він в змозі оцінити реальний ступінь деформації ступні і порекомендувати найбільш підходящий варіант бандажа.

Вальгусний бандаж

Вибираючи дане пристосування, слід ознайомитися з наступними критеріями

  • надійністю фіксації стопи при пересуванні;
  • рівнем захисту кісточки;
  • принципом виправлення деформації;
  • ризиком виникнення артрозу.

На сьогоднішній день існує безліч методів, коригуючих подібні відхилення. Кращими з них, що гарантують чудовий ефект, є спеціалізовані шини. Вони припускають комплексний підхід до лікування даного захворювання, від чого вони користуються підвищеним попитом.

Пам'ятайте: Результат лікування багато в чому залежить від людини, оскільки тут важлива систематичність, і від його індивідуальних особливостей таких, як рухливість великих пальців, еластичність зв'язок і іншого.

Де можна купити вальгусну шину?

Шишка на нозі - вальгусний бандаж, вальгусна шина від шишок на ногахВальгусна шина продається в багатьох магазинах. Однак лише в нашому медмагазині "Ортоп" можна знайти найбільш вигідне співвідношення ціни і якості продукції.

Ми пропонуємо:

  • широкий асортимент виробів, представлених відомими у всьому світі брендами;
  • оригінальну якість товару;
  • відмінний сервіс, що включає допомогу консультантів і швидку доставку замовлення;
  • демократичні ціни, нижче яких не знайти.

Інтернет-магазин ортопедичних товарів і медичної техніки "Ортоп" - відмінна альтернатива тривалим і виснажливим походам по супермаркетам. Вам достатньо буде виділити кілька хвилин часу, щоб знайти у нас виріб, що задовольняє всі вимоги щодо виконання, зовнішнього вигляду і вартості.

Настав час подбати про своє здоров'я, і ​​ми вам в цьому допоможемо!