Медтехніка і здоров'я

Медичне обладнання контролює стан здоров'я і проводить процедури по його збереженню. Медмагазин «Ортоп», де завжди в наявності медична техніка, пропонує Вам придбати пристрої для самостійної діагностики і поліпшення самопочуття.
Медапаратура умовно розділяється на наступні групи:
1. Діагностична, що визначає стан здоров'я в даний момент:

2. Лікувально-профілактична, що включає медобладнання для відновлення здоров'я, підтримки його в потрібному стані і запобіганню захворювань:

Перевага побутової медичної техніки – це можливість отримати необхідні процедури і обстеження, не виходячи з дому.

Діагностична медтехніка

Якщо у Вас раптом заболіла голова або кинуло в жар, не варто відразу шукати таблетку, спершу потрібно виміряти температуру і тиск.
Ртутний градусник краще залишити на вітрині аптеки, а замість нього купити електронний термометр.
Недорогий електронний градусник схожий на скляного попередника, але його корпус з пластика і він не розбивається. Замість шкали зі стовпчиком ртуті - дисплей із зрозумілими цифрами, що з'являються після звукового сигналу.
Більш досконалий - інфрачервоний термометр, який досить притулити до чола або за вухо і натиснути кнопку. Результат з'явиться вже через кілька секунд. Безконтактний термометр, який часто використовують в громадських місцях працює, навіть не торкаючись шкіри.
Купити тонометр варто всім сім'ям, у членів яких діагностували гіпертонію. Найдешевший - тонометр механічний, з ручною помпою для манжети і шкалою зі стрілкою. До нього додається фонендоскоп для підрахунку ударів пульсу. Також стетоскопи можуть використовуватися для вислуховування бронхів, легень і серця в домашніх умовах.
Тонометр напівавтомат має дисплей, однак нагнітати повітря потрібно вручну. Тонометр автоматичний або тонометр автомат оснащений вбудованим насосом, який буде сам накачувати повітря в манжету. Досить натиснути кнопку і розумний прилад все зробить сам. Самий компактний пристрій цієї групи - тонометр на зап'ястя.
У сім'ю, члени якої стежать за рівнем цукру в крові потрібно купити глюкометр і тест смужки для глюкометра. Вчасно проведені вимірювання допоможуть зупинити небезпечну хворобу, а в разі вже діагностованого діабету - запобігти його розвитку і правильно розраховувати дозу інсуліну.

Лікувально-профілактична медтехніка

Отримати фізіотерапевтичну процедуру можна не тільки в кабінеті поліклініки, але і вдома. Для тих хто страждає частими ГРЗ, доцільно купити інгалятор. Якщо призначені препарати для інгаляцій потрібно розбити на мікро-краплі (для більшої ефективності лікування), тоді Вам варто купити небулайзер.
Інгалятор для дітей випускається в корпусах, що нагадують іграшки, щоб малюки не боялися цього пристосування, а лікування - перетворилося в гру. За функціональністю він відрізняється від дорослого лише розміром маски, тому якщо встановити велику маску або насадку з загубником, то інгалятор компресорний підійде і для батьків.
Інгалятор і небулайзер можуть оснащуватися компресором або джерелом ультразвуку. Компресорний небулайзер більший за розміром і більш гучний, але може працювати з усіма видами лікарських препаратів, а ультразвуковий небулайзер - ні. Причина: деякі речовини розпадаються при дробленні на мікроскопічні частинки і втрачають свої корисні властивості.
Ультразвуковий інгалятор більш ефективний в лікуванні і компактний, що дозволяє його брати з собою в дорогу. Але для нього обов'язково потрібно придбання супровідних аксесуарів, необхідних в процесі експлуатації.
Дарсонваль - фізіотерапевтичний апарат для впливу на шкіру електричним струмом високої частоти. Якщо купити дарсонваль для домашнього використання, можна заощадити на лікуванні вугрів, усуненні зморшок і інших косметологічних процедурах.
До групи «Бактерицидні лампи» входять:

Всі пристрої мають джерело ультрафіолетового випромінювання, що вбиває мікробів.
Пандемія - однозначний привід купити бактерицидну лампу або рециркулятор бактерицидний для домашнього застосування. Купити рециркулятор має сенс для користування ним в приміщенні, де знаходиться багато людей, оскільки при його роботі не треба залишати кімнату.
Опромінювач бактерицидний, доповнений насадками, також успішно використовується для фототерапії шкіри і слизових при ГРЗ або - дерматологічних захворюваннях.
Лампи денного світла не мають знезаражуючого ефекту, але їх випромінювання допомагає справлятися з осінньо-зимовою депресією, що позитивно впливає на самопочуття.

Зігріваюча медтехніка

Лампа Мініна, вона ж рефлектор Мініна, допомагає проводити теплові процедури при захворюваннях ЛОР-органів, м'язів, суглобів і кісток. Процедуру також ефективно виконують інфрачервоні лампи зі спрямованим випромінюванням. Електрогрілки (в тому числі їх різновиди – електрична ковдра і електричне простирадло) дають м'яке сухе тепло при контакті з поверхнею тіла. Можна купити електрогрілку не тільки у вигляді килимка для спини, але і для ніг, зроблену у вигляді валянок.

Де купити

Інтернет-магазин «Ортоп» пропонує купити всю перераховану вище в статті медтехніку з доставкою по Києву та Україні. Перед покупкою надаються безкоштовні консультації, а оплата можлива будь-яким способом. Варіанти доставки - кур'єр або поштові служби по Києву, по Україні - «Нова Пошта».
Будьте здорові, а ми Вам у цьому дуже постараємося допомогти!