Дитячі ортези та бандажі для ніг, що треба знати батькам

Активні ігри, заняття спортом і навіть прогулянки на природі або дитячих майданчиках, на жаль, не обходяться без травм. Процес відновлення після ударів для дітей здається нескінченно довгим. Використання спеціальних фіксаторів, таких як дитячий бандаж на коліно, полегшує біль від травми. Важливо правильно підібрати ортез, який не тільки надійно зафіксує потерпілий суглоб, але і дасть можливість дитині продовжувати рухатися і грати. Фіксатори виготовляються з якісних сучасних матеріалів, їх можна одягати безпосередньо на тіло або ж на тонку бавовняну одежу. Щоденне носіння таких ортопедичних товарів додатково дає зігріваючих ефект і мікромасаж шкірних покривів, що в свою чергу стимулює кровообіг і прискорює реабілітацію. Подібні товари для дітей виготовляються в єдиному універсальному розмірі, який підходить дітям і підліткам з ростом до 140 см, або ж мають розмірну сітку відповідно до віку дитини за обсягами (в залежності від виробника).

Як правильно підібрати виріб?

Велика кількість травм різного ступеня тяжкості доводиться на колінний суглоб. Травмована нога заподіює біль навіть при простій ходьбі. Дитячий бандаж на коліно необхідний при розтягненнях середнього ступеня і набряках після забитого місця. Еластичне полотно наколінника надійно утримує суглоб. Батькам слід переконатися, що бандаж одягнений правильно - положення ортеза відцентроване щодо колінної чашечки. При цьому дитина повинна відчувати комфорт і зменшення больових відчуттів. Будь-яке почуття дискомфорту може розвинути синдром здавлювання і заподіяти шкоду.

Тутор на коліно призначається лікарем при серйозних ушкодженнях або після перенесення операцій на колінну суглобі. Цей вид ортеза є жорсткою ортопедичною конструкцію. Головне призначення такого наколінника - забезпечити повний спокій потерпілому колінного суглобу. Фіксатор регулюється в комфортне положення за допомогою бічних елементів жорсткості і стягаючих ременів. При одяганні стежте, щоб колінна чашечка була строго по центру вирізу ортеза.

Для лікування травм гомілковостопного суглобу необхідно купити відповідний фіксатор. Дитячий гомілковостопний бандаж являє собою еластичне полотно з різними зонами в'язки. Такий компресійний фіксатор необхідний при розтягненнях, набряках і нестабільності суглоба.

Стабілізуючий гомілковостопний ортез прописують при переломах щиколотки і важких ушкодженнях суглоба (2-го і 3-го ступеня). Перед одяганням необхідно відрегулювати до досягнення максимального відчуття комфорту. Носити можна з взуттям.

При незначних травмах або для стабілізації колінного суглоба під час фізичних навантажень підійде дитячий наколінник. Він має додаткові бічні вставки для збільшення стабілізуючого ефекту і регульовані фіксатори, які дозволяють надійно одягнути ортез на ногу дитини.

Медмагазин "Ортоп" пропонує вам широкий вибір бандажів і ортезів. Ви можете купити необхідний бандаж для дітей в нашому інтернет-магазині або відвідати один з салонів. Ми пропонуємо послугу оперативної доставки замовлення по всій Україні.