Бандаж і його призначення

Основними його видами, представленими в інтернет-медмагазині "Ортоп", є наступні:

 1. пахові бандажі;
 2. пупкові;
 3. післяопераційні;
 4. для вагітних;
 5. для спини;
 6. універсальні.

Пахові бандажі призначені для використання людям, які страждають грижею. Вони можуть бути як односторонніми, так і двосторонніми, в тому числі і універсальними (можливе регулювання ременя). Пупкові бандажі необхідні для запобігання ущемлення грижового випинання. З його допомогою утримується грижової мішок, стабілізується кровообіг. Його також рекомендується використовувати при частих важких фізичних навантаженнях в цілях профілактики.

Бандаж після операціїБандаж при післяопераційному відновленні сприяє швидкому загоєнню ран і правильному формуванню рубця в області хірургічного розрізу. Такий пояс запобігає розвитку грижі і покращує якнайшвидше зрощення тканин.

Також у нас можна знайти бандаж для вагітних, який допоможе підтримати інтенсивно збільшується животик, а також знизити навантаження в області черевної порожнини і попереку.

Бандаж для спини використовується в профілактичних або медичних цілях. Він сприяє зменшенню больового синдрому, знижує навантаження на пошкоджені хребці, фіксує корпус, допомагає запобігти зміщення хребців. За допомогою фіксуючих моделей можна зняти навантаження зі спини, а коригувальні вироби допомагають виправити проблеми з поставою.

Універсальний бандаж являє собою пояс з еластичною тканини, яка застібається на липучки. Використовується при проблемах зі спиною, а також під час вагітності. Для підтримки живота вузька частина закріплюється під ним, а широка частина вироби допомагає зняти навантаження на спину. У післяпологовий період виріб надівається іншою стороною - широка частина тепер тримає живіт, допомагаючи внутрішнім органам повернутися на свої місця, а вузька фіксується на спині.

Основні форми бандажів

Незалежно від призначення, медичні бандажі також прийнято класифікувати за зовнішнім виглядом:

Стрічковий пояс - універсальний вид вироби, який призначений для фіксації поперекового відділу, живота вагітних. Він може бути зафіксований під животом, не надаючи тиску на матку.
Труси - може використовуватися для підтримки вагітного живота або як чоловічий бандаж. Оснащений широким поясом і пружними вставками.
Комбінована форма - застосовується для рівномірного розподілу навантаження на тіло. Такий виріб може використовуватися в якості поперекового для зміцнення спини або при вагітності. Виготовляється з прогумованої тканини і має застібки у формі липучок.

В інтернет-магазині представлені різні види медичних бандажів від провідних виробників.

Правила підбору бандажа

Бандаж при пупковій грижіПеред тим як купити бандаж, необхідно врахувати всі нюанси, щоб підібрати найбільш підходящу для вашого випадку модель. Виріб чинить серйозний вплив на здоров'я, тому до його вибору слід підходити відповідально і враховувати всі рекомендації:
 

 • Для найбільш точного вибору розміру вироби необхідно приміряти перед покупкою. Якщо можливості приміряти виріб перед покупкою немає, слід виконати заміри талії і стегон і порівняти з розмірами, які вказує виробник на упаковці.
 • Звертайте увагу на матеріали, з яких виготовлена ​​модель. Найкраще віддавати перевагу натуральним тканинам, оскільки вони є більш гіпоалергенними. Поєднання бавовни, лайкри і еластану роблять медичний виріб найбільш надійним і ефективним.
 • Купувати бандаж для живота вагітним слід тільки після консультації з лікарем-гінекологом. Самостійний вибір може привести до проблем з вагітністю та плодом.
 • Не варто купувати післяпологовий бандаж для живота завчасно. Втрати у вазі у кожної жінки відбуваються індивідуально, тому підібрати розмір на око може бути складно.
 • Під час примірки намагайтеся максимально рухатися, щоб оцінити зручність моделі.
 • Звертайте увагу на застібки - вони не повинні заважати або натирати. Вироби з багаторівневими застібками допомагають трохи коригувати розміри при необхідності.
 • Зовнішній вигляд виробу залежить від його ціни, але якісні вироби не обов'язково повинні стояти дорого.

Не слід купувати ортопедичні вироби з рук, оскільки їх ефективність є дуже сумнівною. Вироби можуть бути розтягнутими, а недолік прилягання до спини не дає достатню підтримку.

Медичний бандаж

Бандаж при паховій грижіДля того щоб купити бандаж, який буде ефективно справлятися з покладеними на нього функціями, необхідно враховувати наступні аспекти:

 • матеріал, з якого виготовлений бандаж;
 • розмір (не повинен бути менше, так як замість користі може принести шкоду);
 • відсутність дискомфорту.

Медичний бандаж має наступні переваги:

 1. підтримання черевної порожнини;
 2. зменшення і рівномірний розподіл навантаження;
 3. профілактичний засіб, що допомагає від травм;
 4. зменшення больових відчуттів;
 5. лікування і підтримку грижового мішка;
 6. при вагітності сприяє правильному становленню плода.

Використовувати такі вироби необхідно не тільки для лікування, але і для профілактики різних захворювань.

Де купити бандаж?

У каталозі медичного магазину "Ортоп" представлений величезний вибір всіляких бандажів, які відрізняються високою якістю. За допомогою досвідчених менеджерів можна підібрати найбільш підходящий варіант вироби для вашого випадку. Ви можете купити бандаж з доставкою по Києву або замовити доставку по Україні.