Нефроптоз (опущення нирок) – патологічний стан, у якому нирки зміщуються нижче свого анатомічного становища. Лікується захворювання консервативно чи хірургічним шляхом. Важливою складовою консервативного лікування цієї патології є підтримуючий бандаж при нефроптозі. Він фіксує нирки в потрібному положенні, а в комплексі з дієтою, лікувальною фізкультурою та правильною терапією забезпечує стійкий позитивний ефект. Правильно обраний бандаж при опущенні нирок позбавляє дискомфорту та дозволяє хворому повернутися до активного життя.

Види та моделі бандажів

При нефроптозі зазвичай можна використовувати будь-який абдомінальний бандаж для підтримки внутрішніх органів. Однак є моделі, які мають помітніший терапевтичний ефект за рахунок своєї конструкції. Такі вироби представлені в інтернет-медмагазині "Ортоп". У нас можна придбати:
● бандаж на область живота з широкою липучкою на основі бавовни;
● бандаж при опущенні нирок;
● неопреновий бандаж для підтримки живота;
● бандаж при опущенні внутрішніх органів;
● поперековий бандаж.
Практично всі види бандажів можуть застосовуватись у повсякденному житті та в період реабілітації після операцій. Але в каталозі також є спеціальні післяопераційні бандажі:
- післяопераційний бандаж абдомінальний;
- післяопераційний бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки тощо.
Особливість всіх вищезгаданих моделей в тому, що вони забезпечують надійну фіксацію всієї області поперекового відділу хребта, де, власне, розташовані нирки. Крім цього, бандажі виготовлені з високоякісних еластичних матеріалів високої щільності, завдяки чому вони непомітні під одягом і можуть використовуватися для корекції фігури в животі та талії.

Коли і для чого потрібний бандаж

Нефроптозом називається патологічне зміщення однієї або обох нирок більш ніж на два хребці вниз щодо свого нормального положення. На розвиток патології можуть впливати різні фактори: важка фізична праця, травми та захворювання черевної порожнини, вагітність, пологи, недостатня вага або різке її зниження. Все це призводить до розтягування м'язів та зв'язок, які утримують орган. Опущенням нирок частіше страждають жінки, що захоплюються строгими дієтами, та й вагітність надає значне навантаження на органи і весь м'язовий апарат.
На початковій стадії нефроптозу бандаж допомагає досягти стійкого поліпшення стану за рахунок низки функцій:
• фіксації та утримання нирок у правильному положенні;
• підтримки зв'язок та підвищення м'язового тонусу;
• забезпечення достатнього внутрішньочеревного тиску;
• зниження дискомфорту та больових відчуттів.
Носіння підтримуючого бандажу рекомендується:
• при нефроптозі І-ІІ ступеня;
• при «блукаючій» нирці;
• для підтримки інших органів черевної порожнини, що опустилися;
• після хірургічного втручання при тяжкому (III) ступені нефроптозу.
Пам'ятайте: яке лікування Вам підійде, консервативне чи хірургічне, вирішує лікар.
Якщо Вам необхідно купити бандаж при нефроптозі, Ви шукаєте якісний бандаж при опущенні нирок та внутрішніх органів, звертайтесь до інтернет-медмагазину «Ортоп». У нас працюють досвідчені фахівці з медичною освітою, які безкоштовно дадуть відповідь на всі Ваші запитання, дадуть додаткову кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати відповідний Вашим потребам виріб. Окрім цього, працює швидка доставка до будь-якого населеного пункту України.
Бережіть себе.