У терапії захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів велика роль відводиться інгаляціям з лікарськими засобами. Для цих цілей використовуються небулайзери, що створюють аерозоль з найдрібнішими частинками медикаментів, що сприяє більш ефективній доставці останніх за місцем їх впливу. Для правильної роботи приладу іноді потрібна заміна запчастин та комплектуючих. Все необхідне Ви можете знайти в інтернет-магазині медтехніки "Ортоп". Наш асортимент представлений такими товарами:

1. Небулайзерні камери: з загубником, з насадкою для інгаляцій через рот. Ця частина приладу необхідна для розпилення препарату на дрібнодисперсний пил для подальшого вдихання пацієнтом. Всі елементи камери виконані з високоякісного нетоксичного пластика і є абсолютно нешкідливими для використання дорослими і дітьми в домашніх умовах.

2. Маски лицьові для дорослих і дітей - елементи, які кріпляться прямо на камеру небулайзера і дозволяють доставляти лікарські засоби в усі відділи дихальної системи, починаючи від носової порожнини і рота. Вони щільно прилягають до обличчя пацієнта, чим забезпечують максимальну ефективність інгаляції.

3. Канюлі носові (назальні мундштуки) - інструмент для проведення процедури через ніс, коли є необхідність доставити препарати в носові пазухи або носоглотку.

4. Фільтри повітряні для небулайзера Comp Air (С28, С29). Виготовлені з якісної очищеної віскози і використовуються для очищення повітря, що надходить в распилітельную камеру. Для коректної роботи приладу необхідна регулярна (не рідше 1 разу на місяць) перевірка і заміна фільтрів.

5. Блок живлення для інгалятора OMRON NE U22-E. Призначений для роботи приладу від мережі змінного струму.

 

Щоб Ваш небулайзер прослужив довгі роки і приносив тільки користь, радимо слідувати нескладним рекомендаціям по догляду:

● після кожного використання обов'язково потрібно очищати камеру розпилювача і маску / канюлю від залишків лікарського засобу. Звертаємо Вашу увагу, що через особливості конструкції небулайзерної камери в ній залишається близько 1 мл препарату до кінця процедури. Крім цього, рекомендується проводити дезінфекцію маски, канюль, загубника і резервуара для ліків в кінці кожного дня використання;

● для кожного члена сім'ї бажано мати індивідуальну насадку на розпилюючу камеру. Це запобіжить поширенню хвороботворних мікроорганізмів при використанні небулайзера декількома людьми.

Щоб придбати запчастини і комплектуючі для небулайзерів і інгаляторів, Ви можете заповнити форму замовлення на нашому сайті, зателефонувати нам по телефону або відвідати один з семи салонів в Києві, Дніпрі, Одесі Полтаві чи Львові. Наші менеджери нададуть кваліфіковану безкоштовну консультацію і відповіді на всі Ваші питання. Приємних покупок!