Ліжко медичне функціональне механічне як засіб догляду за лежачими хворими

Коли людина в силу сформованих ситуацій змушена бути прикутою до ліжка, перш за все, вона відчуває глибоку психологічну травму. Згідно з дослідженнями вчених, психічний стан безпосередньо пов'язано з процесом одужання і щоб прискорити цей період необхідно створити комфортні умови для хворого.

функціональне ліжко для лежачих хворихПеред покупкою механічного медичного ліжка слід ознайомитися з їх різновидами

  • Двосекційні дозволяють регулювати головну секцію.
  • Трисекційні більш зручні, так як складаються з трьох секцій, можна змінювати положення як головного так і ножного відділу забезпечуючи максимально зручну позицію.
  • Чотирьохсекційного призначені для пацієнтів з важкими серцево-судинними захворюваннями і серйозними травмами опорно-рухового апарату.

Критерії на які потрібно звернути увагу

  1. Міцність (здатність витримувати велику вагу).
  2. Якість матеріалу (поверхня повинна бути стійкою до води і дезінфікуючих засобів).
  3. Безпека (використання таких допоміжних аксесуарів як універсальні поручні з м'яким захистом, підголовники, спеціалізований матрац). Все залежить від індивідуальних особливостей і переваг.
  4. Унікальний дизайн (впливає на комфортабельне розміщення в приміщенні).

Де купити механічне медичне ліжко?

Ціни на медичні ліжка для інвалідів в Україні знаходяться в різному діапазоні в залежності від моделі та дизайну. Купити механічні медичні ліжка можна в інтернет медмагазині «Ortop» де висококваліфіковані фахівці завжди прийдуть до Вас на допомогу.