Аплікатор Ляпко - це лікувальні пластини, килимки, пояса і валики з еластичного матеріалу, з невеликими голочками, до складу яких входять необхідні організму метали: срібло, цинк, мідь, залізо і нікель.

За рахунок простоти, зручності, безпеки в експлуатації і доступності, що поєднуються з високою ефективністю, це пристосування називають ще домашнім лікарем, до послуг якого можна вдатися в будь-який час, не звертаючись, зайвий раз в лікарню, або в поліклініку.

Всі знають про користь голковколювання, яке широко застосовується в східній медицині і здійснюється за допомогою спеціально навчених медичних працівників.

Людський організм - складна, тендітна конструкція і часто ламається, але вона має величезні внутрішні ресурси, які необхідно тільки пробудити, надати на них правильне вплив, щоб запустилися процеси одужання і повного зцілення будь-яких органів і систем.

Саме цим цілям і служить аплікатор Ляпко. В його основі лежить древній метод мудрого Сходу - метод точкового впливу на біологічно важливі точки і зони людського організму набором маленьких спеціальних голок, які кріпляться, в основному, на гумову основу і розташовуються в строго визначеному порядку.

Можна виділити основні види виробу: килимок, пояс Ляпко, голчасті валики, м'ячики, устілки і стрічки.

Відмінною особливістю в лікуванні аплікатором є те, що пацієнт має можливість надати собі допомогу самостійно, в домашніх умовах, не вдаючись до послуг медичного персоналу, або спеціально навчених майстрів. Єдина умова - ознайомлення з інструкцією, що містить в собі правила експлуатації.

Дане пристосування рекомендовано використовувати, якщо є такі проблеми:

1. Захворювання та травми, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Це можуть бути переломи різного походження, остеохондроз, розтягнення зв'язок, їх перенапруження, артрит, відновлення після хірургічного втручання, інсульту.

2. Різні захворювання центральної і периферичної нервової системи, а також - неврологічного характеру: безсоння, неврози, підвищена збудливість, тривожність, перевтома, вегето-судинна дистонія, паралічі.

3. Порушення в роботі серцево - судинної системи та дихальної: ішемічна хвороба серця, гіпертонія, гіпотонія, варикоз, бронхіт, нежить.

4. Хвороби сечостатевої сфери у чоловіків і жінок. Простатит, порушення менструального циклу, запальні процеси, період менопаузи, розлад статевих функцій.

5. Патології шлунково-кишкового тракту.

6. Болі в спині, хребті, в суглобах і м'язах. Істотно полегшує головні болі різного походження.

7. Порушення гормонального балансу, обмінних процесів в організмі. Допомагає при ендокринних захворюваннях, нормалізує масу тіла при надмірній вазі, або його нестачі.

8. Існує тяга до надмірного вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління. Допомагає позбутися від шкідливих звичок, за рахунок поліпшення стану нервової системи. Масажер рекомендують багато психологів.

9. Гіподинамія. Покращує кровообіг в проблемних точках, зонах і, в цілому, у всьому тілі.

10. Слабкий імунітет. Покращує роботу імунної системи шляхом впливу на певні ділянки шкіри, що істотно підвищує опірність організму до різного роду недуг, сприяє швидкому одужанню.

Також, слід зазначити, що даний пристрій:

а) покращує психологічний стан людини, її настрій, життєвий тонус і працездатність;

б) в кілька разів підвищує ефективність лікування іншими способами, коли дія йде одночасно, або попередньо (масаж, лазерна, резонансна, мануальна терапія, наприклад);

в) дозволяє зменшити кількість уживаних ліків, а з плином часу дає можливість відмовитися від них повністю.

Якщо у Вас виникло бажання поправити своє здоров'я, або здоров'я своїх близьких, якщо існує така необхідність, купити аплікатор Ляпко можна в магазині медтехніки «Ортоп». Консультанти магазину завжди готові надати Вам кваліфіковану, грамотну і точну інформацію, а також - вичерпно відповісти на Ваші запитання. Залежно від того, яка проблема вимагає рішення, фахівці підберуть і порадять саме те пристосування, яке буде максимально ефективним.

Можлива безкоштовна доставка по Києву і в будь-який регіон України компанією «Нова Пошта».

Будь-які негативні побічні моменти, в процесі оздоровчих процедур за допомогою аплікатора, не встановлені. Однак, протипоказання все ж є:

1) підвищена температура тіла при будь-яких інфекційних захворюваннях;

2) хронічні хвороби в стадії загострення;

3) при будь-яких пошкодженнях шкіри в місцях зіткнення з масажером;

4) цілковите фізичне виснаження;

5) злоякісні пухлини;

6) тромбофлебіт в гострій стадії;

7) захворювання крові різного генезу;

8) деякі ускладнення в період вагітності. У таких випадках, необхідно проконсультуватися у лікаря;

9) шкірні захворювання;

10) невуси (родимки);

11) дітям і вагітним - тільки за призначенням лікаря.

Для надання лікувальної дії на організм, на аплікатор-килимок, наприклад, досить лягти так, щоб голочки максимально стикалися з хворими ділянками тіла. А пояс - необхідно всього лише зафіксувати в проблемній зоні, притиснувши його щільно до тіла. Останній варіант дуже зручний тим, що людина має можливість зміцнювати своє здоров'я, не відриваючись від роботи, або клопоту по будинку. Для цього необхідно просто купити пояс Ляпко, закріпити його фіксаторами і, не відволікаючись, продовжувати розпочату справу, одночасно отримуючи лікування.

Валики застосовуються, в основному, в косметологічних цілях, вони також допомагають зняти м'язову напругу і підвищити тонус.

Тривалість процедури індивідуальна і залежить від того, який з її видів необхідний в кожному конкретному випадку: при хронічних хворобах, при гострого болю, для тонізації, або для досягнення заспокійливого ефекту.

Прекрасно, якщо аплікатор Ляпко є у Вашому домі. Це означає, що в будь-який час дня і ночі, Ви маєте можливість надати своєчасну допомогу собі та своїм близьким, не чекаючи візиту лікаря, або швидкої допомоги, поліпшити стан, зняти гострий біль і заспокоїтися.