Дарсонваль - навіщо він потрібен?

При яких захворюваннях використовується прилад:

  • урологічні захворювання;
  • гнійні і запальні процеси;
  • респіраторні хвороби;
  • гінекологічні хвороби;
  • варикозне розширення вен;
  • запалення внутрішніх органів;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • хвороби невропатології.

У косметології також активно використовують дарсонваль. Прилад використовується для волосся, їх зростання і проти випадіння, усуваючи навіть найскладніші захворювання себореї і екземи, допомагає позбутися від прищів. Також можна провести масаж голови, який крім розслабляючого ефекту, простимулює зростання волосся і поліпшить кровообіг. Косметологи-естетисти використовують прилад для обличчя, шляхом впливу на епідерміс, що в результаті дає відмінний відлущуючий і підсушуючий ефект, видаляє невеликі запальні освіти. Також можливе застосування дарсонваля від целюліту.

Дарсонваль: особливості та види

Дарсонваль

Дарсонваль «Корона» вважається самим оптимальним вибором, тому як має в комплекті всі необхідні аксесуари, що дозволяють мати ефективний косметичний кабінет прямо у себе вдома. За допомогою дарсонвалізації можна зміцнити імунну систему, поліпшити кровообіг, позбутися від небажаних почервоніннь і прищів на обличчі, зняти набряки, поліпшити показники психофізіологічного стану і навіть використовувати пристрій від зморшок.

Ефективність приладу обумовлена ​​принципом роботи: він в рази підсилює, збільшує ефективність і навіть замінює дії лікувальних кремів і мазей, характеризується інноваційними властивостями профілактики і лікування захворювань широкого спектру.

Перш ніж купити дарсонваль «Корона» для особистого використання, варто ознайомитися з протипоказаннями, які як і будь-який прилад, має дана модель. Для цього варто порадитися з лікарем-дерматологом і вивчити інструкцію про застосування в нашому інтернет-магазині медтехніки Ортоп.

Де і за якою ціною можна купити дарсонваль?

Інноваційна розробка в процедурі дарсонвалізації вважається оптимальними недорогим рішенням профілактики підтримки організму в домашніх умовах. У нас ви можете придбати будь-яку модель апаратів Дарсонваль, а також комплектуючі та електроди до вибраного обладнання. Купуючи за вигідною ціною медичне обладнання, споживач може бути впевнений в оригінальності продукції, адже ми є дилерами передових брендів, продукцію яких реалізуємо в нашому магазині.